2737
2739
عنوان

درد و دل😳😳😳😳

183 بازدید | 10 پست

بچه ها کمکم کنید لطفا همشو پست اول میگم ببخشید طولانیست 36 سالمه مجردم سه ساله برای ازدواجم دعا میکنم نمیشه که نمیشه چهله ی زیارت عاشورا دعای توسل دعای مقاتل حدیث کسا سوره یس مزمل حشر واقعه الرحمن احزاب حشر ذاریات طلاق شرح حدید صف تغابن اعلی اسرا جمعه طه 9 روز دعای توسل 14 روز حدیث کسا 14 روز سوره واقعه 40 روز هر روز یکبار سوره طه 21روز هرروز یکبار سوره طه یکهفته هر روز سه بار سوره طه 40 روز هر روز 133بار دعای یاکاشف الکرب هم وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین 60یس در یه روز خوندم جواب نگرفتم به نظرتون من دیگه چیکار کنم که نکردم آخه؟؟؟؟ بچه ها یه بار سوره احزاب رو خودم نوشتم جواب نداد به نظرتون اگه بدم یه دعا نویس بنویسه جواب میده ؟؟؟؟؟این  کار گناهه به نظرتون ؟؟؟؟؟؟؟؟😔😔😔😔

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا چهل پنج روز نماز تو یه رکت شم قضا نکن بعد نمازم سوره یاسین  بقره بخون منظورم این بود. که بعد چهل روز که نمازتو ترک نکنی یه جور خاص دعا هات قبول میشه 

😍😍فکر شو بکن! یه‌روز به خودت بگی تونستم 😍اون‌روز بهتریـــن روزدنــیاســـت❤️
2728

از نظر من گناهه رفتن پیش دعانویس یعنی نا امیدی از خدا

خدا گفته هرکی به غیر من امید ببنده به همون واگذارش میکنم

نا امیدی مکر شیطان و گناه بزرگیه

اشکانم یه جور عاشقتم که انگار این دنیا تنها همین یک مرد را دارد

منم مجردم قبلا خیلی دعا میکردم ولی الان سپردم به خود خدا خودش صلاح همه رو میدونه

خدایا این فخر مرا بس که خدایی چون تو دارم              تو آن گونه ای که من دوست دارم                              پس مرا هم آن گونه گردان که تو دوست داری              سپاس که من بنده توام و تو خدای منی❤️
2738
عزیزم چرا از قانون جذب کمک نمیگیری؟؟؟ اگه بخوای بهت کمک میکنم

هستم

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍
چله زیارت عاشورا حق شناس بگیر  

نایب ندارم برای پری