2737
2734
عنوان

تعطيلي تمام مدارس كشور

413 بازدید | 12 پست

⚡️⚡️فوری⚡️⚡️

وزیر بهداشت: تمام مدارس کشور سه روز تعطیل خواهند بود

نمکی:

🔹هفته نسبتا سختی را در پیش داریم.

🔹بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد پیک اصلی بیماری در هفته آینده است.

🔹خیز آتی بیماری را تحت کنترل قرار می‌دهیم.

🔹از مردم تمنا می‌‌کنم در کاهش آلودگی بیشتر با ما همراهی و کمک کنند.

🔹در ترددها سختگیری کنیم و تشدید کنترل‌ها را پیگیری می‌کنیم.

🔹قرنطینه را روش علمی نمی‌دانیم.

🔹اگر مورد مشکوکی در ورودی یا خروجی شهرها ببینیم قرنطینه ۱۴ روزه را برای آنها اعمال می‌کنیم.

🆔 @farzanegan_olympiad_club

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🔥 چالش ریشه کنی کرونا 💪

برای حفظ سلامتی جان خودمون و عزیزانمان از فردا (جمعه) فقط ۱۴ روز در خانه بمانیم

▪️اپیدمیولوژیست دانشگاه تهران:

اگر مردم دو هفته از خانه خارج نشوند ، ویروس میزبان پیدا نخواهد کرد

2731

باید خواهش کنیم از ملت که مراقب خودشون و بقیه باشن.  

کاربر آقا / وَمَنْ يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ/ چارچوب‌های اخلاقی و رفتاری: منطق، رعایت اصول اخلاقی، پرهیز از نگاه جانبدارانه و اظهارنظرهای متعصبانه و احترام متقابل

فقط زور باید بالا سر یه عده باشه 

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
کو گوش شنوا همه دنبال بیرون رفتنن جون خودشون به ... با حون بقیه به خصوص کادر درمان بازی میکنن

هتل ها و مهمانسراها وویلاهای شمال که پذیرش مهمونشون ممنوع شده حالا بیان خیابون بخوابن 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2738
هتل ها و مهمانسراها وویلاهای شمال که پذیرش مهمونشون ممنوع شده حالا بیان خیابون بخوابن 

من که تهرانم

اما بیان‌تو خیابون و پخش کنن آلودگی رو

مدیون مردم و کادر درمان اون شهر هستن

🔥 چالش ریشه کنی کرونا 💪 برای حفظ سلامتی جان خودمون و عزیزانمان از فردا (جمعه) فقط ۱۴ روز در خا ...

فقط ۲هفته تو خونه بمونن بخدا همه چیز ارزون تر هم می شه اینا همونایی هستن سر گرون شدن دلار بجا نخرن ارزون بشه انقد خریدن شد ۲۳ هزارتومن 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
من که تهرانم اما بیان‌تو خیابون و پخش کنن آلودگی رو مدیون مردم و کادر درمان اون شهر هستن

خب نیان یعنی وقتی همه جارو ممنوع می کنن می یان که چی بشه به خدا خودمون ۱۰ روز از در خونه بیرون نمی ریم کلی هم گار ضروری دارم نوبت دکتر دارم ولی نمی ریم یخ نفرم کمتر بگیر خیلی بهتره این بیماری مث بیماری حرمیه یکی می شه دوتا بعد ۶ تا به خودمونم رحم نمی کنیما ما ایرانیا به خدا دیگه گناه مسعولین نیست