2733
2734
عنوان

شما باشین کدومو انتخاب میکنین

132 بازدید | 13 پست

کار با حقوق ثابت وزارت کار حدود یک و نهصد 

یا کار با حقوق ثابت سیصدوپنجاه. و پورسانت که میگه  تا سه تومن. رو درمیاری 

هردو‌جاهم معرف داشته باشی 

وجای  دوم بیمارستانه که شیفت هم میخوری تعطیلات و جمعه و اینا نداره

از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیمارستان چه پورسانتی

اولی بهتره سه تومن نخاسیم پورسانتیایهونمیرسه به ادم

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2738
مجردی یک  متاهل دو

متاهلم ولی چرا دومی 

از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
بیمارستان چه پورسانتی اولی بهتره سه تومن نخاسیم پورسانتیایهونمیرسه به ادم

دامپزشکیه 

هم‌فروشگاه پت شاپ  هم. پذیرش 

اولی پورسانتیه معلوم نیست بهت برسه یا نه سومی هم تعطیلی نداره حالا اگه رفتین منم معرفی کنید منم ...

نمیدونم کارمنداش  گفتن یه وقتایی هشتصد گرفتیم یه وقتایی چهار پنج تومن