2726
عنوان

دعوای شوهرمو قهر پدرشوهرم

481 بازدید | 9 پست

خدایی پدرشوهرم مردونگی رو تو حقمون کامل کرده همیشه کمک حالمونه چکایی ک نتونه پاس کنه با مبلغ زیاد براش پاس میکنه موقع نیاز قسطامونم میده خلاصه هر چی ک بخوایم ولی شوهرم همیشه توقع داره کمکش کنن پشتش باشن خودشو ی بچه کوچیک میبینه میگه هر چی نیاز داشتم بهم بدن خب پدرشوهرمم قطعا فکر میکنه من یاد میدم شوهرمو مثلا امروز شوهرم ی چیزی براش برده بود ک بی ارزشم بود تا حدی در ازاش از باباش پول خواست باباشم عصبی شد دعواش کرد بعدم قهر کرد رفت؛منم خیلی نصیحتش کردم گفتم هیچ پولی جای باباتو نمیگیره همیشه دلت ب بودنش قرصه تنها چیزی ک داری بهش بنازی باباته خیلی بهش حرف زدم نمیدونم تا چ حد کار سازه

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩

خوشبحال همسرت که همچین پدری داره❤️

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پدرشوهرمنم درمواقع نیازبهمون کمک میکنه بعدشم نمیگیره منم همیشه قدرشومیدونم ویجوری خوبی هاشونوجبران میکنم همچنین شوهرم باباش زنگ بزنه بگه بمیردرجاخودشومیکشه دراین حدحرف گوش کنه ....

نفس من زندگی من پسرای قشنگم

دمت گرم

نمردم عروس باشعور تو سایت دیدم👌

این رفتار نتیجه ی تربیت غلطه خود پدرشوهرته

یجوری به پدرشوهرت برسون که تو مخالفی با رفتار شوهرت

بعدم احترام نگه دار و کاریت نباشه به بقیه اش

خودشون کنار میان

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘