2733
2734
عنوان

رفت صيغه كرد و منو تو سن ٣٠ سالگي تو اوج جواني تنهام گذاشت😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 26760 بازدید | 623 پست
نزديك دو ميليون با زجر و زحمت  و قرض جمع كردم هيچي  شماره ازش نداري تماس بگيرم

شماره جواب نمیده. یه خونه کلنگی داره که از همه شهرا میان پیشش. یعنی فرصت جواب دادن نداره اولا جواب میداد الان انقدر شلوغ میشه خونه اش ک وقت نداره باید حضوری بری پیشش

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
قبلن اتيش بوديم هفت ماهه اينجوري ميره و رابطه طولاني و خوبي هم داشتيم الان يكي دو ماهه ب خداقل و صفر ...

😢😢😢😢 دلم برات گرفت عزیزم خدا بهت ارامش بده ای خدا

خدایا خودت شاهدی چقدر گریه کردم خودت شاهدی دلم هزار تیکه شد که دوتا ادم بی شرف گفتن این نازا هست شوهرش طلاق باید بده خدایا 😭😭😭 میدونم جوابشون به زودی میدی میدونم بهم همین زودی ها بچه سالم میدی میدونم همه این روزا میگذره خدایا بهم ارامش بده خدایا ازت میخوام فقط این دوسال انتظار به زودی بگذر مطعنم بچه ام بغل میگیرم همه آین روزا میگذره 😭😭 خدا جواب دل شکسته ام میده امروز 8 خرداد 1400 تا اخر تیکرم مطمعنم خدا دلم شاد میکنم .خدای بزرگم توکلم به خودت مطعنم بهترین چیزهارو برام میخای چون من توکلم به خودت ❤❤❤امروز شهادت فاطمه زهرا هست10/28 یا فاطمه زهرا من همه چی به خودت سپردم منو تنها نزار خدایا منو تو حسرت مادر شدن نذار😭😭 خدایا کمکم کن خدایا من بهت ایمان دارم میدونم بلاخره منم مادرمیشم😍 تا تولدم 11/28 دلم شاد میشه یا فاطمه زهرا حاجت روام کن هر موقع که صلاح دونستی. منتظر میمونم تا وقتی که خدا تو بهترین موقع تو بهترین شرایط سورپریزم کنه.تولدم تموم شد من پروید شدم😢 امیدم از دست نمیدم امشب شب آرزو هاست خدایا ازت میخام اگه به صلاحم آرزوم براورده کنی ازت میخام سال دیگه این موقع یه بچه سالم یغلم باشه خدایا من که نمیدونم حکمت چی هست که انقدر بچه دار شدنم به تعویق میفته اما تو بهتر از من همه چی میدونی من منتظر میمونم تا خودت تو بهترین شرایط دلم شاد کنی💝💝💝💝خدایا الان ساعت54*00هست بدجوری دلم گرفته نمیدونم چمه 22 اسفند99 هست خدایا میشه مثلا قبلا ها کمکم کنی یه حسی توی دلم فرق داره با همه حس هام نمیدونم درست یا نه فقط ازت میخام کمکم کنی من بهت ایمان دارم خدایا تنهام نذار کنارم بمون مثل همیشه❤❤ 6/11/1401 شب ارزوهاس دلم خیلی گرفته امسالم ارزوم ظهور اقا امام زمان یه بچه سالم خدایا انتظار بسه دیگه تو رو جان غایبت اقا زمان بهم بچه سالم بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ديگه نا بلند شدن ندارم خونم نموندم دلم ميگيرع اونجا اومدم خونه مادرشوهزم😔

خب به حرف خانوادش گوش نمیده؟باهاش حرف بزنن که بیاسرخونه وزندگیت،اون ده روزکه یه شهردیگه میره منظورت پیش اونه یادرکناراون کارشم اونجاس؟

جدا شم يا تو خونش باشم و فكر كنم مرده؟؟؟ 

من اگه بگم جدا شی خیلییییی بهتره تا این زندگی ، مگه گوش به حرفم میدی

بهت بعدازظهرم گفتم برو غسل صبر حضرت ایوب و حضرت نوح کن عالیهههه . خدا بهت صبر عظیمی میده در مقابل این مشکل . 

داروگیاهی برای آرامش و اعصابت دم کن بخور

یه کم آرومتر میشی ، راحت تر تصمیم میگیری

شما گفتی شوهرم گفته هم تو رو میخام داشته باشم هم اونو ، خب مشخصه اونو ول نمیکنه ، چرا تن به همچین خفتی میدی؟! گلم یه کم برای خودت غرور داشته باش ، تو یه زنی ، شایسته احترامی ، لااقل خودت به خودت احترام بزار، برای زن بودنت ارزش قائل شو

هنوز سنی نداری ، خداروشکر مشکل مالی هم که ندارین ، گذر زمان همه چیزو حل میکنه ، باعث میشه خیلی راحت تر با دید باز به این مشکل نگاه کنی ، امیدوارم بتونی بهترین تصمیمو برای خودت و زندگیت بگیری عزیزم

2728
قبلن اتيش بوديم هفت ماهه اينجوري ميره و رابطه طولاني و خوبي هم داشتيم الان يكي دو ماهه ب خداقل و صفر ...

ثمرجان فقط وفقط خدابه دلت ارامش بده عزیزم،برای ارامش دلت صلوات میفرستم خوشگلم

الهي امين ديگه حالي شدم ك شيطانم دلش برام رحم مياد و اون  هيچي دلش سنگ شده

امدنی اینجور میبینتت دلش نمیسوزه والا من دلم کبک شد بهت امدنی نازت نمی کشه اصلا

خدایا خودت شاهدی چقدر گریه کردم خودت شاهدی دلم هزار تیکه شد که دوتا ادم بی شرف گفتن این نازا هست شوهرش طلاق باید بده خدایا 😭😭😭 میدونم جوابشون به زودی میدی میدونم بهم همین زودی ها بچه سالم میدی میدونم همه این روزا میگذره خدایا بهم ارامش بده خدایا ازت میخوام فقط این دوسال انتظار به زودی بگذر مطعنم بچه ام بغل میگیرم همه آین روزا میگذره 😭😭 خدا جواب دل شکسته ام میده امروز 8 خرداد 1400 تا اخر تیکرم مطمعنم خدا دلم شاد میکنم .خدای بزرگم توکلم به خودت مطعنم بهترین چیزهارو برام میخای چون من توکلم به خودت ❤❤❤امروز شهادت فاطمه زهرا هست10/28 یا فاطمه زهرا من همه چی به خودت سپردم منو تنها نزار خدایا منو تو حسرت مادر شدن نذار😭😭 خدایا کمکم کن خدایا من بهت ایمان دارم میدونم بلاخره منم مادرمیشم😍 تا تولدم 11/28 دلم شاد میشه یا فاطمه زهرا حاجت روام کن هر موقع که صلاح دونستی. منتظر میمونم تا وقتی که خدا تو بهترین موقع تو بهترین شرایط سورپریزم کنه.تولدم تموم شد من پروید شدم😢 امیدم از دست نمیدم امشب شب آرزو هاست خدایا ازت میخام اگه به صلاحم آرزوم براورده کنی ازت میخام سال دیگه این موقع یه بچه سالم یغلم باشه خدایا من که نمیدونم حکمت چی هست که انقدر بچه دار شدنم به تعویق میفته اما تو بهتر از من همه چی میدونی من منتظر میمونم تا خودت تو بهترین شرایط دلم شاد کنی💝💝💝💝خدایا الان ساعت54*00هست بدجوری دلم گرفته نمیدونم چمه 22 اسفند99 هست خدایا میشه مثلا قبلا ها کمکم کنی یه حسی توی دلم فرق داره با همه حس هام نمیدونم درست یا نه فقط ازت میخام کمکم کنی من بهت ایمان دارم خدایا تنهام نذار کنارم بمون مثل همیشه❤❤ 6/11/1401 شب ارزوهاس دلم خیلی گرفته امسالم ارزوم ظهور اقا امام زمان یه بچه سالم خدایا انتظار بسه دیگه تو رو جان غایبت اقا زمان بهم بچه سالم بده
من اگه بگم جدا شی خیلییییی بهتره تا این زندگی ، مگه گوش به حرفم میدی بهت بعدازظهرم گفتم برو غسل صبر ...

باشع ختما ميرم غسل ميكنم اره نباشم تو زندگي اين بي شرف بهتره تا نخاد بگه ديدي قبول كرد  ب خدا واگزارش ميكنم ك  زندگي رو ازم گرفت خدا زندگيش رو ازش بگيزه و خوشي نكنه  ممنونم ازت   اول ازش مال و اموال ميگيرم و بعدم ميرم مهريه رو ميزارم احرا  و جدا ميشم 

2738
باشع ختما ميرم غسل ميكنم اره نباشم تو زندگي اين بي شرف بهتره تا نخاد بگه ديدي قبول كرد  ب خدا و ...

مال و اموال و که حتماااااا بگیر ، تا اون زنه فکر نکنه خیلی ساده ای.

حتما برای آینده بچه هات سعی کن چیزی به نامت کنه . 

اگه به نامت نکرد اصلا عصبی نشو ، نزار بفهمه که میخای مهریه بزاری اجرا

بعد یواشکی شکایت مهریه و اجرت المثل کن . از طرف دادگاه بهت برگه میدن سریع اموالشو توقیف کن. 

توروخدا از حق خودت و بچه هات دفاع کن . نزار اون زنه همه رو صاحب شه

امدنی اینجور میبینتت دلش نمیسوزه والا من دلم کبک شد بهت امدنی نازت نمی کشه اصلا

قبلن اصلا نميسوخت تو اون هفت ماه ولي تو اين دو سه روز ك بهم گفته نازم ميكشع و گريه ميكنه  ولي وقتي دوباره بحث شد ك چرا باهام اين كارو كردي گريه كرد و گفت بريدم ديگه نميكشم پانزده كيلو كم كردع گفت ميرم خودمو ميكشم تا تموم بشه صب بلند شدم تا با همون لباسش تنش رفته  و پيام داده برنميگردم همه مال و اموال رو گذاشتم  ديگه بر نميگردم و گريه ميكرد گوشي و خانوش كرد    هر از روزي يع بار روشن ميكنه جواب كوتا ميده باز خاموش😔

به مدافعین صیغه بگو  اونا که سنگ صیغه (کلاه شرعیه زنا)رو به سینه میزنن

مگه کسی ام هست؟اگه باشه میشه مث فیلم نفس گرم😔

هر جا که باشی تو فکر توام💕❤💞👫حس میکنم پیشه منی💑💜💗باور قلب من اینه که ما👑💫تا آخرش مال همیم😍😍ماه قشنگ شبام🌼🌹مثل یه خوابی برام💏💏👫👫👫💏
2706