2733
2734

اره تا سه روز دیگه.تو استانای درگیر کرونا

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فهمیدی به منم بگو

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...
2731
اره تا سه روز دیگه.تو استانای درگیر کرونا

كدوم أستانا؟الان فكر كنم همه جا هست

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2738

*✍اطلاعیه*

*📌جدول زمانبندی برنامه تلویزیونی آموزش مکمل برای تمام مقاطع تحصیلی در شبکه آموزش اعلام شد*

♦به اطلاع همکاران محترم می رساند برنامه تلویزیونی آموزش مکمل برای مقاطع مختلف تحصیلی که قرار شد از طریق شبکه آموزش (شبکه 7) بطور زنده پخش گردد طبق جدول اعلام میگردد

🗓شنبه 10 اسفندماه 98

📕‌ متوسطه اول

🕗 08:00 رياضی هفتم متوسطه اول

🕣 08:30 رياضی هشتم متوسطه اول

📗 ابتدایی

🕥 10:30 فارسی اول ابتدايی

🕙 10:50 علوم سوم ابتدايی

🕚 11:10 فارسی پنجم ابتدايی

📙متوسطه دوم

🕦 11:30 شيمی 3 (پايه 12 متوسطه)

🕒 15:00 عربی 2 (پايه 11 علوم انسانی)

🕞 15:30 عربی 3 (پايه 12 علوم انسانی)

📘 هنرستان ها

🕓 16:00 درس اخلاق حرفه ای (هنرستان های فنی حرفه ای و كار دانش)

🕟 16:25 كارگاه نوآوری و كار آفرينی (پايه 11 هنرستان های فنی حرفه ای و كار دانش)

*♦برای روزهای دیگر هفته پس از تهیه لیست نهایی درس و معلم متعاقبا ارسال میگردد.*

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  

فک کنم مدارس باز باشن.

ولی جاری و خواهرشوهرم ک خونشون پیش ماست،بچه هاشونو نمیزارن برن مدرسه...گفتن تو خونه بهشون درس میدن..شماها هم نزارین بچه ها برن مدرسه.

ولی،مسافرت هم نرین.

ما هممون تو خونه قرنطینه ایم.

میشه برای شادی روح 😔مامانم و آبجیم😔.                    صلوات بفرستین؟..😔😔😔.                                          ممنونم🙏🙏❤
فک کنم مدارس باز باشن. ولی جاری و خواهرشوهرم ک خونشون پیش ماست،بچه هاشونو نمیزارن برن مدرسه...گفتن ...

بچها ميتونن نرن ولي معلما مجبورن برن😔😑

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

نمیدونم ولی مامانای کلاس پسر من با هم قرار گذاشتیم ک چ باز باشه چ نباشه تا بعد از عید نبریم مدرسه و اگر تب و اگر تا اون موقع هم برطرف نشده باشه تا آخر سال تحصیلی نمی‌بریم، ب مدیرشونم اعلام کردیم و قبول کرد

💗💗💗
2706