2726
عنوان

تحول تو زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 5329 بازدید | 203 پست
به نام خدا

سلاااااام دوست جونیااا حال دلتون عالی روال کار رو بهتون میگم تا آشنا شین قبل از اون یسری دلیلارو میگم که باعث میشه بی حال و کسل شین

۱.خواب زیاد😑😡اکثرا دلیلش همینه مخصوصا تازه عروسا ینیاااااا تاااا ساعت دوازده ماشالا بعضیام تا ساعت دو میخوابن بعد میگن چرا بیحالیم خب عزیزه من بدنتو داغون کردی میخوای حس خوب داشته باشی😐

۲.بیکاری😭وااای که چقدر از این بیکاری بدم میاااد ینی عامل خیلی دعواها بیکاریه حالا بیشتر دربارش حرف میزنیم ولی نکنین اینکارو نکنین یکم ورجه وورجه کنین😂

۳.بی هدفی😐ینی از صبح که بیدار میشه نمیدونه انگیزش از بیداریش چیه😒آخه گل من آدم دو دیقه میشینه فکر میکنه ببینه اصلا از زندگی چی میخواد بعدش گله میکنه که زندگی بهم نداد

۴.وابستگی فراوان به اطرافیان ☹ ینی دیدم آدمایی که کللل دلخوشیش شوهرشه یا اصلا تنها بهش خوش نمیگذره ینی حتما باید یه نفر باید باشه خوشحالش کنه وگرنه که واویلا😲خب یکمم خودت به خودت حال بده نترس چیزی نمیشه😂

بعضیام که مشکلات خانوادگی و اطرافیان و طرز فکر اشتباه و برداشت اشتباه از زندگی و منفی نگری و ....

دلیل که زیاده اما اون چهارتا بالا گفتم دلیلای اصلیشونه آهااا اینم بگم آدم سرشم زیاد تو گوشی باشه کلا عصبی میشه😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم هستم عزیزم 

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد

اسی عزیز منم هستم

شوهرم جدیدا میگه با اخلاقت داری از هم دورمون میکنی به جای اینکه یه کاری کنی روز به روز بیشتر عاشقت باشم و باهات حال دلم خوب باشه

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

مرسانام. مشکلات مالی . واینکه زودتر خونه بگیریم 

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
اسی عزیز منم هستم شوهرم جدیدا میگه با اخلاقت داری از هم دورمون میکنی به جای اینکه یه کاری کنی روز ب ...

سلااام گلی شک نکن تو بهترینی اگه بهترینتو رو کنی اگه ارزش خودتو بدونی خوش اومدییی

2706