2733
2739
عنوان

تحول تو زندگی

5329 بازدید | 203 پست

سلام به همگییی بلاخره بعد کلی کلنجار تصمیم گرفتم این تاپیکو بزنم

تو تا پیکای زیادی دیدم که زنا از زندگیشون مینالن یا خودشونو یا زندگیشونو دوست ندارن ارزش خودشون رو نمیدونن و ....

این تاپیک یه دورهمی یا بهتره بگم یه کمپین میشه برای کسایی که میخوان از حال بد دربیان

یسری چالش و ایده و سیاست ویا هر چیزی رو میزاریم تا رابطمون اووول با خودمون بعد با همسر وخانواده و همه بهتر شه 

هیچ محدودیت سنی نداره اماااا

۱.تعداد کسایی که بخوان عضو شن محدوده میخوام اعضا با هم آشنا باشن تعداد مشخص باشه☺

۲.هرکس که میدونه ظرفیت نداره و وسط راه ول میکنه لطفا نخواد عضو بشه چون جای یکی بهترو میگیره😑

۳.میخوام این تاپیکو جدی بگیرید و هرگونه مزه پرونی رو بزارید کنار😙

و در آخر هر کس که از این تاپیک خوشش نیومد لطفا توهین نکنه

تعداد اعضا کم باشه مهم نیست مهم بهتر شدنه زندگی همون تعداد افراده ولی اگه تعداد درخواست زیاد شه اولویت با کسایی که زودتر گفتن 

و مطمئنم ک این دورهمی از بسیاری از تاپیکای مسخره که قصدشون جلب توجهه مفید تره

زندگیتون سبز🍃❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خیلی کسل و ناامید و خستم میخوام با انگیزه و سرحال بشم .منم هستم

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
2738
حالا مزه دار باشیم چی میشه.تاپیک زیادخشک و جدی جالب نیست

منظورم با اوناییه که میان مثلا میگن ولمون کن حوصله جمع کرون خودمو ندارم و اینا

وگرنه تعداد مشخص شه و اعضا ثابت شن دورهمی هم صمیمی تر هم بهتر میشه🤗

2706