2703
2553
عنوان

به نظرتون چه رفتاری کنم با عفریته

| مشاهده متن کامل بحث + 1057 بازدید | 64 پست
غصه نخور بابا وقتی حامله شدی نشون میده نازا نیستی دیگه خیلیام پشت بند سقط دوباره باردارمیشن نگران نب ...

خیلی میترسم عاشقش شده بودم از خودم متنفر شدم 

😎😉😉😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فعلا هرچی دیدوبازدید نکنی بهتره وبرای حرفشم ممکنه منظورش کم سعادتیش بوده که یعنی از شانس بدم بچه ازبین رفته .چون مادربزرگه حتما دلش میخواسته نوه عزیزشو ببینه بدنبین حرفشو.

2720
فعلا هرچی دیدوبازدید نکنی بهتره وبرای حرفشم ممکنه منظورش کم سعادتیش بوده که یعنی از شانس بدم بچه ازب ...

با من ۲ تا عروس دیگشم حاملس اونام یکی ۶ ماهسه یکیش ۵ ماهشه نوه زیاد داره قبل اونم میگفت شانس منه بچه دار نمیشین

😎😉😉😑😑

نیاد عزیز میخاد بیاد چکار 

بعدشم قسمت نبوده اگه قسمتش باشه بچت بیاد روی زمین هرکاری هم بکنی نمی افته انشاله سال دیگه بسلامتی دامنت به امید خدا سبز میشه 

بعدشم مادر جون خودتو ناراحت نکن تا جایی که میتونی آرام خودتو حفظ کن  سعی کن ناراحت نشی هرچی بیستر ناراحت بشی به خودت  صدمه میزمی  من بیست سال شایدم بیستر زندگی کردم با مادرشوهر  به هیچ کی هیچی نشد خودم مریض شدم  خودم اذییت شدم خودم داغون شدم  فدات اآرامش داشته باش بیخیال باش 

2714

اتفاقا خوبه که این قضیه رو جدی گرفته و نیومده 

میدونم عزیزم الان دوست داشتی یکی کنارت بود ولی به دل نگیر امیدوارم به همین زودی صاحب فرزند سالم و صالح بشی 

از کنار حرفش هم بگذر برای آرامش روح و روان خودت 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 

درکت میکنم منم یه سقط داشتم انقد گریه کرده بودم که دیگه روح وروان همه رو به گندکشیدم مامانم هی میگف بابابسه دیگه بعد سقط ادم زودتربچه دارمیشه یعنی کمترازدوماه نشد دوبار باردارشدم وگرنه از گریه کردن تاحالاتموم کرده بودم شماهم نگران نباش این روزامیگذره الان بدنتون ضعیف شده نسبت به رفتارهمه حساس شدین

اتفاقا خوبه که این قضیه رو جدی گرفته و نیومده  میدونم عزیزم الان دوست داشتی یکی کنارت بود ولی ...

اگه میومد هم چیزیش نمیشد من همیشه تو اولویت میزارمشون نباید روز سخت من هیچکودومشون نباشن  اون فقط خودش واسش مهمه

😎😉😉😑😑
انشالله شاید هورمونام بهم ریخته قاطی کردم 

اره عزیزم دقیقا میتونه باشه .همه چیزرو به بد تعبیر نکن. مادربزرگ ه و هیچوقت یه مادر دلش نمیاد به دشمنشم همچین چیزی بگه.  انشالا بزودی بچه دار بشی.

انشاالله دامنت سبز میشه اونم برا دو قلو اصن تو فکرش نرو اگه هم اومد زیاد تحویل نگیر .ولش کن بابا بیاد چیکار غصتو زیاد کنه؟فقط یادت نره این روزا رو ک پیشت نبودن همین. 

فقط غذای مقووووی بخور بعد از سقط زودی بچه دار میشی 

وزن اولیه 75.وزن فعلی ۶۲ 😍  ممنونم از سیتارا جونم با اخلاق فوووق العادش که کمکم کرد به وزن دلخواهم برسم😍عشقی 
2706