2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندگرفتی پتورو؟کپی پتوعه‌ک مامانم برا پسرم خریده من میگفتم چون روش طرح برجسته کیتی داره دخترونس ولی فروشنده گفت عکس پسرروشه باکراوات اینا اسپرته مامانمم گرفت طرحشم دورویه هست زیرورو نداره خیلی دوسش دارم

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
2728

مبارکش باشه الهی برا منم دعا کن لذا خرید سیسمونی بچشم 😢😢😢😢

فرشته کوچولو من بی صبرانه منتظرتیم تا بیای و به زندگیمون شادی ببخشی یه صلوات برا دخترم میفرستی که سالم بیاد بغلم 
ن ک خیلی ذوق  داشتم منم بچه اولمه بنظرم از الان کم کم شروع کن ک یهو فشار بهتون نیاد  برای ...

مبارک باشه،به سلامتی خوش قدم باشه😍

از این تشک نوزادی ها که لبه داره هم خریدی؟ چون ی چیزی تو عکسها دیدم

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
مبارک باشه،به سلامتی خوش قدم باشه😍 از این تشک نوزادی ها که لبه داره هم خریدی؟ چون ی چیزی تو ع ...

از این گارد دار ها خریدم اره عزیزم

زندگی من تویی عشق مامان❤
منم تازه گرفتم  دیگه همه گفتن زوده ولی خودم تحمل نداشتم😁

من اصلا نمیدونم چی بخرم.میخام برم دور بزنم ببینم چیا خوبن و بیشتر استفاده میشن اونارو بخرم.چیز الکی نگیرم دیگه

2706