2737
2734

روزی یکی دو بار دود میکنم بنطرتون مریضم یا از اسفند پسرم ده ماهشه خیلی نگرانم

سی سال از عمرم گذشت.مثل یک خواب کوتاه. سی سال بعدم اینطور بگذر منم و تو.. منم نگاه معنادار تو.. منمو یک دنیا سوال بی جواب تو... منمو یک دنیا خجالت یا الهی من دلم از خودم شکسته پروردگارا از خودم نا امیدم من ناتوانم من ضعیفم تو رحمانی تو رحیمی یاستارالعیوب

واقعا اسفند خوبه؟؟؟

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خانم محترم دیشب تو تلوزیون گفتن اسفند اثری نداره. شما رو اگه کرونا نکشه استرس و وحشت میکشه. پآخه بچه ی ده ماهه تو خونه داری و هی اسفند دود میکنی؟ عقلت کجاست؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738
اتفاقا گفتن اثر نداره 

من به گفتن اینا کاری ندارم حضرت زهرا هر روز دود میکرد البته واسه ضد عفونی خب حتما یچیزی داشته دیگه

سی سال از عمرم گذشت.مثل یک خواب کوتاه. سی سال بعدم اینطور بگذر منم و تو.. منم نگاه معنادار تو.. منمو یک دنیا سوال بی جواب تو... منمو یک دنیا خجالت یا الهی من دلم از خودم شکسته پروردگارا از خودم نا امیدم من ناتوانم من ضعیفم تو رحمانی تو رحیمی یاستارالعیوب
خانم محترم دیشب تو تلوزیون گفتن اسفند اثری نداره. شما رو اگه کرونا نکشه استرس و وحشت میکشه. پآخه بچه ...

منم‌ اینو شنیدم

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

کی به شما گفته اسفند خوبه عزیزم ؟اگر هم راجع به خواص انتی باکتریال دود صحبت کنیم در مورد باکتری صدق میکنه که زنده ست ویروس که به فرم ازاد زنده نیست!!!! یه دیواره لیپیدی و یک تک رشته دی ان ای چه تاثیری از دود اسفند ممکنه بگیره؟اینقدر دود ایجاد نکنین ممکنه الرژی تنفسی بگیرین 

حالا باز مال شما خیلی خوبه طرفدارای اون اقای تبریزیان که شیاف روغن بنفشه براشون تجویز کرده کاش گوش نکنن بهش یا اگرهم دوست د ااشتن گوش کنن 😂😂

یکیم دیشب موی لای یکی از سوره های قران رو تجویز میکرد برای درمان کرونا😐😐😐

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
مگه چیه واسه بچه بده

بله واسه بچه بده. تو رو بزارن تو یه محیط بسته و اونجا رو پر دود کنن.اونوقت چه حسی پیدا میکنی. هرچی به اندازه اش خوه اما بعد از اون فقط ضرره. خودت که خوندی استارتر میگه گلوش میخاره و سرفه میکته

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706