2737
2734

22سالش بعد خیلی رفتارتش بچه گانس نمیدونم چیکارش کنم من از اون 5سال کوچیکترم بیشتر ازش سرم میشه اصلا جلو مردم خودشو نمیگیره کم کم داره ازش خجالتم میگیره بخدا اصن یه کارایی میکننن .نمیدونم چکارش کنم مثلا رفته بود خونه یکی از فامیلا نشسته ظرفاشون شسته همرو اخه این چکاریهچکاریهبهش گفتم زشته یکم خودتو بگیر سنگین باشاینکارا کار زناس اونوقت اون خونه خودش 5تا دختر داشته دیوونم کرده چیکارش کنم هرچی باش حرف میزنم میگم اینا تو روت میخندن پشت سر مسخرت میکنن آبرو منم میبره با این سبک بازی هاش چکارش کنم گوش نمیکن 😥😥خیلی بچس اومد چن روز موند شهرمون بعد همش خونه ها فامیلامون بود ولی فقط یبار  اومد پیش من با اینک نزدیکیم  خیلی مادرم اینا هم هی میگن این کاراش چرا اینجوره عقل نداره چرا نمیاد سر بزنه بت  بهش میگم بیا خونمون میگ فعلا با بچه ها سرگرمم اگ شد میام هووف خداایا 

نامزدی برای شناخته عزیزم. حرف یه عمر زندگیه. برید مشاور تا بهتر بتونید تصمیم بگیرید

تمام لحظه هایی که تو زندگیت حس خوب داری؛ اون لحظات یعنی لمس حس خوشبختی💜اون حس خوب میتونه نتیجه یه بوسه، یه آغوش، خوندن یه کتاب خوب یا حتی خوردن یه فنجان چای گرم در یه عصر دل انگیز پاییزی باشه🧡واسه خوشبختی دنبال دلایل بزرگ یا عجیب و غریب نباش عزیزم، کمی زندگی را آسان تر بگیر، اونوقت کوچک ترین و پیش افتاده ترین اتفاقات هم به تو حس خوشبختی میدن💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقت ازدواج هیچکدوم نبود 

وقتی تا پسر شاشش کف میکنه زنش میدن و دختر هم هر خواستگاری رو رد نمیکنه این مسائل پیش میاد 

چه انتظاری از یه بچه اونم پسر که عقلش دیرتر کامل میشه داری 

اون الان وقت سفره خونه و دوست دختر و اینترنت و بازیش بود نه زن داری

خوب اگه میدونی بچه س بیخیالش شو بعدشم پسرا تو نامزدی همش لع لع میزنن بیان زنشونو ببینن اونوقت اون از الان ازت دوری میکنه تو زندگیم همش میشه رفیق بازی 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2738

لابد زدی تو ذوقش که نمیاد 

حالا یه ظرف شسته دیگه مگه چیکار کرده

ینی چی خودتو بگیر ؟

اجازه نده خانوادت راجب همسرت اینجوری صحبت کنن

ببخشید ولی از لحنت حس کردم شما هم بچه ای

امید،                                                                                  زیباترین واژه است،                                                         ❤از دستش نده، درست میشه❤
2706