2726
عنوان

حق دارم ناراحت بشم؟خيلي اعصابم خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 41 پست
بیمارستان ک ملاقات نمیدن مگه اینکه زنگ بزنن

اره خب ولي امروز ك ميتونست بياد

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
واله من کسی اینجور باهام رفتار کنه بدتر رفتار میکنم باهاش چشم کسی رو هم درمیارم انتظار بیجا داشته با ...

خداروشكر كه همه عروسا مثل شما نيستن كه روابط خواهر برداري رو خواب كنن. در ثاني يه چيزي گذاشتن به نام بخشش. تو موضوع شما بين تصادف و مرگ و غم خيلييي تفاوته تا خوشحالي.

خداروشكر كه تو داداش شوهرتو تو شاديت شناختي ولي اون بردارش و خانمش رو توي غمش شناخت

متاسفم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واله من کسی اینجور باهام رفتار کنه بدتر رفتار میکنم باهاش چشم کسی رو هم درمیارم انتظار بیجا داشته با ...

منم ببينمشون مثل خودشون رفتار ميكنم

اولا ک نمرد دوما چطور اون نمیتونست پسر من بدنیا اومد زنگ بزنه؟ سوما دفعه اولشون نبود کارشونه همیشه

منم میدونم چ حسی داری من بچمو هفت هشت ماهه بارداری از دست دادم برادرشوهرم یه زنگ نزد برادرش ولی ما برا عقدش دوبار کوبیدیم رفتیم یه شهر دیگه ....ببین من بچمو  ازدست دادم زنگ نزد حالا تولد پسرت انتظار داری برادرش زنگ بزنه شاید چون مردن خجالت میکشه زنش باید زنگ بزنه بتو برا تولد یا کادو میدادن کاش بچه من  سالم میومد بغل م دیگ کسیو میخواستم چیکار هرکی شخصیت خودشو نشون میده

خيلی محتاجم به دعاتون لطفا برام دعا کنيد ممنون ميشم
2728
خداروشكر كه همه عروسا مثل شما نيستن كه روابط خواهر برداري رو خواب كنن. در ثاني يه چيزي گذاشتن به نام ...

ب نظرت من حق دارم؟

خيلي اعصابم خورده

کورتاژ جاریت قبل از عمل پسر شما بوده که نتونستی بری؟اگه قبلش بوده که ازت دلخور بودن دیرتر رفتی جبران ...

ارل من زايمان كردم يك هقته بعد اومدن

بعد اون حورتاژ كرد

بعد پسرم عمل كرد

فكر نكنم اخه هر وقت ناراحت بودن ميگفتن

نميدونم كلا از چشمم افتادن 

خب حرف دلتو بهشون بگو اینجوری تا اخر عمر کینه به دل می گیری

ميگم

ب مادر شوهرم ميگم

اگه اون گله نميكرد خدا شاهده من چيزي نميگفتم

ولي اون شروع كرد

با ي قيافه حق ب جانب ميگف بجز فلاني كسيو مدارم مامانت چرا نيومده😐

بعد پسرم بردار زادشه خودش نياد خفش ميكنم😂

ب نظرت من حق دارم؟ خيلي اعصابم خورده

عزيزم اگر بخواي واسه هر چيزي سريع گارد بگيري كه اون اسمش انسانيت نيست. 

درثاني تبريك كه گفته ولي يه هفته بعد. خب شايد سرش شلوغ بوده شايد نوه جديد پنجمين نوه هس و اولي نيست ،شايد فكر و عزار غصه و قسط دارههه،

خدايي چرا انتظاراتون گندسسس. نه والا بلا حق نداري به نظرم، برو خوششش باش كه شادي . دوست داشتي موضوع غمگيني واست پيش مي اومد كه همه دورت بودن ولي هر لحظه از خدا ميخواستي كه خدايي مشكلمو حل كن اين ادماي دورمم نميخواممم.

يكمي بخشش يكمي فكر يكمي ملاحظه. باور كن از نگاه خدا دور نمي مونه

عزيزم اگر بخواي واسه هر چيزي سريع گارد بگيري كه اون اسمش انسانيت نيست.  درثاني تبريك كه گفته و ...

كاش ميتونستم مثل شما فكر كنم

ولي خب من انتظاري نداشتم حتي مامانمم گفت گفتم حتما كار داشتن نيومدن

ولي ديروز ك بيمارسنان بوديم حال پسرمو از شوهرم و مامانش ميپرسيد ن من حتي ي زنگم بهم نزدن !

چه با افتخار تعریف میکنی

چه کاریه تصادف و تولد و باهم مقایسه میکنی آخه؟اگه خدای نکرده داداش خودت بود واقعا همین کار و میکردی زنگ م نمیزدی ؟؟؟؟!!!!!!خب شاید تولد و فراموش کردن دلیل نمیشه ک اونا تصادف کردن اونم شدددددددید شما یه زنگ نزدین والا چی بگم به نظرم اصلا کارتون درست نبوده حالا اونام میگن ما تصادف کردیم اونا یه زنگ نزدن خدای نکرده زبونم لال بدترشم سرشون بیاد ماهم حتی یه زنگ نمیزنیم روابط سرد وسرد تر میشه

چه با افتخار تعریف میکنی چه کاریه تصادف و تولد و باهم مقایسه میکنی آخه؟اگه خدای نکرده داداش خودت بو ...

اره منم يجوري شدم ترسيدم بگم ناراحت بشه

تصادف كجا تولد كجا😂😑

غم و شادي اصلا مقايسه نميشن 

خداروشكر كه همه عروسا مثل شما نيستن كه روابط خواهر برداري رو خواب كنن. در ثاني يه چيزي گذاشتن به نام ...

شما مثل من نباش درضمن برا خودتم متاسف باش😏😏

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
منم میدونم چ حسی داری من بچمو هفت هشت ماهه بارداری از دست دادم برادرشوهرم یه زنگ نزد برادرش ولی ما ب ...

عزیزم تولد نه بدنیا اومد نه خودش نه خانومش زنگ نزدن اینو بیخیال 

من خدا شاهده بدون کوچکترین ناراحتی با هم خوب بودیم بعد من باید از زبون جاریم بفهمم ک برادرشوهرم زن گرفته همه بودن بجز ما پدرشوهرم گفته ولشون کن شلوغ میشه بنظرت من باید چطور رفتار کنم؟شما یه طرف قضیه رو میدونین پس قضاوت نکنین

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
2706