2410
2553

هرچند اصلا ادمي نيستم ك گله كنم

ولي وقتي مبينم يكي ازم گله ميكنه و ناراحت ميشه منم مثل خودش ميشم!

زايمان ك كردم يك هفته بعدش تازه عموي بچم اومد ديدنش!تازه يكيشون نيومد وقتي من رفتم خونه مادرشوهرم بچه رو ديدن!

الانم ديروز عملش كردن

همشون ب شوهرم و مادر شوهرم زنگ ميزدن احوال ميپرسيدن نميدونم چرا اخه باهم مشكليم نداريم داشته باشنم خيلي رك ميگن از اون ادما نيستن ب روم نيارن!

خلاصه كسي ب من زنگ نزد و ديدن پسرمم نيومدن فعلا

مادرشوهرم عكس بچم ك لباس اتاق عمل تنش بودو گف بفرستم براي بردارشوهرم ك نفرستادم!اون موقع حتي زنگم نزدن أخوال بپرسم حس كردم كوچيك ميشم

حالا اينا ب كنار

جاريم كورتاژ كرده بود من زوز عملش تنها بودم نتونستم همون روز برخ ولي سه بار زنگ زدم بهشون

يكي دو روز بعدم رفتم ديدنش

اونجا ك بودم برادر شوهرم ميگفت (مامانم)جرا نيومده ديدن زنم اخه من ك بجز فلاني كسيو ندارم

ك مامان بابامم اومدن (با شوهرم فاميليم شايد ب اين خاطر از مامانم جدا انتظار داشتن)

خيلي عصبيم پس اونا چرا ب من احترام نميزار؟

فقط منتظرم نيان بهش سر بزنن منم ببينمشون باهاشون سرد حرف ميزنم ك بفهمن

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

حق داری چششونو در بیاری

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق داري

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘
2720
2714

واله من کسی اینجور باهام رفتار کنه بدتر رفتار میکنم باهاش چشم کسی رو هم درمیارم انتظار بیجا داشته باشه ازم 

برادرشوهرم برا تولد پسرم زنگ نزدن چند روز بعد تصادف کردن شدیددددددد در حدی ک ماشینشون لههههه شده بود چند بار ملق زده بود خدا شاهده شوهرم زنگم نزد اصلا

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
واله من کسی اینجور باهام رفتار کنه بدتر رفتار میکنم باهاش چشم کسی رو هم درمیارم انتظار بیجا داشته با ...

😟😟😟ترسیدم ازت 

توروخدا یکم مهربون تر باش 

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !
😟😟😟ترسیدم ازت  توروخدا یکم مهربون تر باش

نه نترس اتفاقا خیلی هم مهربونم یکی خوبی کنه بخدا ده برابرش بهترم ولی بدم میاد کسی ازم سواستفاده کنه 

واله من کسی اینجور باهام رفتار کنه بدتر رفتار میکنم باهاش چشم کسی رو هم درمیارم انتظار بیجا داشته با ...

چ برادری ممکن بود بمیره خدای نکرده حالا اون زنگ نزد شخصیت خودش نشون داد ولی این موضوع تصادف خیلی فرق داره

خيلی محتاجم به دعاتون لطفا برام دعا کنيد ممنون ميشم
چ برادری ممکن بود بمیره خدای نکرده حالا اون زنگ نزد شخصیت خودش نشون داد ولی این موضوع تصادف خیلی فرق ...

اولا ک نمرد دوما چطور اون نمیتونست پسر من بدنیا اومد زنگ بزنه؟

سوما دفعه اولشون نبود کارشونه همیشه

2706