1676
1605

هرچند اصلا ادمي نيستم ك گله كنم

ولي وقتي مبينم يكي ازم گله ميكنه و ناراحت ميشه منم مثل خودش ميشم!

زايمان ك كردم يك هفته بعدش تازه عموي بچم اومد ديدنش!تازه يكيشون نيومد وقتي من رفتم خونه مادرشوهرم بچه رو ديدن!

الانم ديروز عملش كردن

همشون ب شوهرم و مادر شوهرم زنگ ميزدن احوال ميپرسيدن نميدونم چرا اخه باهم مشكليم نداريم داشته باشنم خيلي رك ميگن از اون ادما نيستن ب روم نيارن!

خلاصه كسي ب من زنگ نزد و ديدن پسرمم نيومدن فعلا

مادرشوهرم عكس بچم ك لباس اتاق عمل تنش بودو گف بفرستم براي بردارشوهرم ك نفرستادم!اون موقع حتي زنگم نزدن أخوال بپرسم حس كردم كوچيك ميشم

حالا اينا ب كنار

جاريم كورتاژ كرده بود من زوز عملش تنها بودم نتونستم همون روز برخ ولي سه بار زنگ زدم بهشون

يكي دو روز بعدم رفتم ديدنش

اونجا ك بودم برادر شوهرم ميگفت (مامانم)جرا نيومده ديدن زنم اخه من ك بجز فلاني كسيو ندارم

ك مامان بابامم اومدن (با شوهرم فاميليم شايد ب اين خاطر از مامانم جدا انتظار داشتن)

خيلي عصبيم پس اونا چرا ب من احترام نميزار؟

فقط منتظرم نيان بهش سر بزنن منم ببينمشون باهاشون سرد حرف ميزنم ك بفهمن

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522

واله من کسی اینجور باهام رفتار کنه بدتر رفتار میکنم باهاش چشم کسی رو هم درمیارم انتظار بیجا داشته باشه ازم 

برادرشوهرم برا تولد پسرم زنگ نزدن چند روز بعد تصادف کردن شدیددددددد در حدی ک ماشینشون لههههه شده بود چند بار ملق زده بود خدا شاهده شوهرم زنگم نزد اصلا

اگه قرار باشه با توجه به جیبم یه جایی برم🤔🤔فقط میتونم برم تو فکر😒😒😭😭😝😝😝
واله من کسی اینجور باهام رفتار کنه بدتر رفتار میکنم باهاش چشم کسی رو هم درمیارم انتظار بیجا داشته با ...

😟😟😟ترسیدم ازت 

توروخدا یکم مهربون تر باش 

ساده بودن ؛ ساده نیست :)
1665
😟😟😟ترسیدم ازت  توروخدا یکم مهربون تر باش

نه نترس اتفاقا خیلی هم مهربونم یکی خوبی کنه بخدا ده برابرش بهترم ولی بدم میاد کسی ازم سواستفاده کنه 

واله من کسی اینجور باهام رفتار کنه بدتر رفتار میکنم باهاش چشم کسی رو هم درمیارم انتظار بیجا داشته با ...

چ برادری ممکن بود بمیره خدای نکرده حالا اون زنگ نزد شخصیت خودش نشون داد ولی این موضوع تصادف خیلی فرق داره

خيلی محتاجم به دعاتون لطفا برام دعا کنيد ممنون ميشم
چ برادری ممکن بود بمیره خدای نکرده حالا اون زنگ نزد شخصیت خودش نشون داد ولی این موضوع تصادف خیلی فرق ...

اولا ک نمرد دوما چطور اون نمیتونست پسر من بدنیا اومد زنگ بزنه؟

سوما دفعه اولشون نبود کارشونه همیشه

بیمارستان ک ملاقات نمیدن مگه اینکه زنگ بزنن

اره خب ولي امروز ك ميتونست بياد

خداروشكر كه همه عروسا مثل شما نيستن كه روابط خواهر برداري رو خواب كنن. در ثاني يه چيزي گذاشتن به نام بخشش. تو موضوع شما بين تصادف و مرگ و غم خيلييي تفاوته تا خوشحالي.

خداروشكر كه تو داداش شوهرتو تو شاديت شناختي ولي اون بردارش و خانمش رو توي غمش شناخت

متاسفم

منم ببينمشون مثل خودشون رفتار ميكنم

اولا ک نمرد دوما چطور اون نمیتونست پسر من بدنیا اومد زنگ بزنه؟ سوما دفعه اولشون نبود کارشونه همیشه

منم میدونم چ حسی داری من بچمو هفت هشت ماهه بارداری از دست دادم برادرشوهرم یه زنگ نزد برادرش ولی ما برا عقدش دوبار کوبیدیم رفتیم یه شهر دیگه ....ببین من بچمو  ازدست دادم زنگ نزد حالا تولد پسرت انتظار داری برادرش زنگ بزنه شاید چون مردن خجالت میکشه زنش باید زنگ بزنه بتو برا تولد یا کادو میدادن کاش بچه من  سالم میومد بغل م دیگ کسیو میخواستم چیکار هرکی شخصیت خودشو نشون میده

خيلی محتاجم به دعاتون لطفا برام دعا کنيد ممنون ميشم
خداروشكر كه همه عروسا مثل شما نيستن كه روابط خواهر برداري رو خواب كنن. در ثاني يه چيزي گذاشتن به نام ...

ب نظرت من حق دارم؟

خيلي اعصابم خورده

1645