2726

کاربربم تعلیق شده اصلا حوصله ندارم😩

کی دوست داره مکالمه و اسپیکینگ یاد بگیره هزینشم بعداز رضایت.........پایان هر ۵ جلسه یا ۱۰ جلسه پرداخت کنه؟؟؟💃💃💃💃         سلام دوستان  من معلم زبانم 10 ساله    یک کتاب اموزش مکالمه نوشتم    که میشه تو سی جلسه مکالمه و گرامرو یاد گرفت.   چیزی که تو کتابم آموزش دادم گرامر صفر تاصد به صورت کاربردی همراه با آموزش اسپیکینگ هست    .به صورت مجازی هست  آموزش "گرامر و اسپیکینگ "هست.       همینجا تو نی نی سایت هم میتونیم کلاس رو برگزار کنیم         .آموزش شامل      گرامر صفر تاصد      ۲۰۰۰ لغت کاربردی      تمرینات جمله سازی و اسپیکینگ         200 درصدتضمینی ک میتونی پایان سی جلسه کامل انگلیسی ح رف بزنی          تضمینمم اینه که او لش هزینه ای نمی گیرم       می تونید روش تدریسم و ببینید و تصمیم بگیرید.       هزینشم میتونیدپایان هر  5  جلسه  پرداخت کنید ک کاملا مطمین و با خیال راحت اعتماد کنید           .مناسب کسانیکه که پایشون ضعیفه یا مکالمه میخوان یاد بگیرن       بااموزش مدرسه و دانشگاه کلا فرق داره        دوست داشتید شمارمو میدم خدمتتون جهت هماهنگی بیشتر               هزینشم ناقابله کلا 300 تومن    که بصورت اقساطه ۳ یا ۶ قسط       اگر مایل بودین درخواست بدین درخدمتتونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچم دوباره غذا نميخورههههه😭😭😭😭

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2728

خدایا !
امروز دلم هوای با کسی حرف زدن دارد
هوای گرفتنِ دستانی که سرد نیست
و جا شدن توی آغوشی که تا همیشه سهم من باشد !
گلویم پر است از دوستت دارم های مهار شده
و بغض هایی که انکار کرده ام
باید اعتراف کنم
باید به زبان بیاورم
باید دیوانه وار، عاشقِ کسی باشم
اما نمی توانم ...
غیر از تو با هیچکس نمی توانم !
کاش آدم ها شبیه به تو بودند ،
همیشه آدم را دوست داشتند
همیشه یکجور می ماندند
و می شد تا آخرِ دنیا عاشقشان بود و پشیمان نشد !
خدایا حوصله ی حرف زدن داری ؟
دلم گرفته ...
می خواهم برای قدم زدن و صرف یک فنجان قهوه ی داغ، دعوتت کنم
قبول می کنی ؟!

2706