2737
2734

ما یکی دوباری رفتیم با هم قهوه خونه خیلی با شوهرش اهل قلیون و عرق و این چیزام و با اکیپ دختر پسر مجرد هم میرن بیرون من اون مدتی که با شوهرم قهر بودم و خونه بابام بودم واسه این که از فکر دربیام منو برد قهوه خونه بعد خودش یه پسری رو سوار ماشین من کرد گفت تو راه ببریمش دوست شوهرمه و ماجرای این که من دارم جدا میشم رو واسه اون آقا تعریف کرد اونم گفت منم زن طلاق دادم چند سال پیش و طلاق خیلی بده و از این حرفا دوستمم گفت آره خیلی تجربه داره خلاصه اونجا به من گفت شمارمو بزن تو گوشیت واسه وکیل و نمیدونم این چیزا راهنمایی بعدم چندتا پیام در حد راهنمایی کردن بود حالا 

دوستم که یه بند با شوهرش و پسرای مجرد بیرونن و گل هم دیگه آویزون ولم نمیکنه خبر به گوشش رسیده و میگه تو ابرو منو بردی هر چی براش توضیح میدم میگه نه واسه من بد شد. میگم اخه کاری نکردم هی بازم میگه میگه شوهرم گفته دیگه با این دوستت بیرون نرو. 

حالا واسه من اینا پایبند به اصول اخلاقی شدن. 

خلاصه چیکار کنم؟

دوستم دوستای قدیم دوستای قدیم اب میوه میخوردن الان عرق سگی  

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
حق با کدومه خب اگه با اونه از دلش دربیارم دیوونم کرد حالا هم پیامش میدم جواب نمیده

اصلا بی خیال باش و بی مخلی کن . مهم نیست دیگه حق با کیه تو بکش کنار کلا انگار وجود ندارن 

دوست عزیز من خدا الهی هر چی که میخوای بهت بده واسه منم دعا کن ☺️😍
2706