2733
2734

خاک بر سرش 

سیب رو یکی دیگه خورد تاوانش رو تو این دنیا ما میدیم 

خفاشو یکی دیگه کوفت کرد تاوانشو یک جهان دارن میدن

تا دهان مفت و گوش ها مفت اند... پشتمان حرف مفت بسیار است !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بدبخت انسانه ها برا خوانوادش پدرو همسره برا کشورش یه انسان ازرشمند خوبه اونا هم به هموطنایه ما اینجو ...

اخه اینا انسانن یه هفتس رنگ طبیعتو ندیدم    

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
بدبخت انسانه ها برا خوانوادش پدرو همسره برا کشورش یه انسان ازرشمند خوبه اونا هم به هموطنایه ما اینجو ...

انسانیت خیلی وقته مرده 

گناه کشور ما چی بود ک پروازهای ب اون خراب شده رو نبستن ولی وقتی ایران درگیر شد همونا پروازاشونو ب روی ایران بستن 

از کی دفاع میکنی بنده خدا؟

انسانیت خیلی وقته مرده  گناه کشور ما چی بود ک پروازهای ب اون خراب شده رو نبستن ولی وقتی ایران ...

خب اونا چیکار کنن دور از جون شما احمقا پروازاشونو نبستن رو به اونا

ما داریم تاوان همین اشتباهو میدیم 

2738
خب اونا چیکار کنن دور از جون شما احمقا پروازاشونو نبستن رو به اونا ما داریم تاوان همین اشتباهو میدی ...

کوفت خوردنشون ک تقصیر خودشونه 

یکبار سال۲۰۰۳ ب خاطر خوردن خفاش توسط همینا بیماری سارس فکر میکنم همه گیر شد الانم بخاطره خوردن همین خفاش این لعنتی وارد جهان شده 

خدا ازشون نگذره 

انسانیت خیلی وقته مرده  گناه کشور ما چی بود ک پروازهای ب اون خراب شده رو نبستن ولی وقتی ایران ...

عزیزم یه نفر تو قم ک پرواز داشته به چین و تاجر بوده بعده مرگش فهمیدن کروناست و باعث انتقال شده و پروازشم مستقیم از ایران نبوده و غیره اون ۷۰۰ طلبه چینی تو ایران تو شهره قم ک کانون بوده درس میخونن

کوفت خوردنشون ک تقصیر خودشونه  یکبار سال۲۰۰۳ ب خاطر خوردن خفاش توسط همینا بیماری سارس فکر میکن ...

این همش الکی ک خفاش خوردن. تو یه عکس تو اینستا ک یه امریکایی گذاشته بود دیدیم ک رفته اسپری ضد عفونی کننده بخره دیده روش زده از بین بردن ۹۴ درصد ویروس کرونا. بعد تاریخ تولیدش قبل از دیده شده ویروس تو چین بوده. نوشته این ویروس رو امریکا درست کرده ک اقتصاد چین رو ازبین ببره ولی الان گریبانگیره کله کشورا و خودشونم شده

عزیزم یه نفر تو قم ک پرواز داشته به چین و تاجر بوده بعده مرگش فهمیدن کروناست و باعث انتقال شده و پرو ...

ببخشید یه سوال راهی نبوده جلوی ورود ویروس رو بگیرن؟ 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
این همش الکی ک خفاش خوردن. تو یه عکس تو اینستا ک یه امریکایی گذاشته بود دیدیم ک رفته اسپری ضد عفونی ...

خب همون آمریکاییا چرا واکسنشو نساختن 

ناراحتم برای مردم کشورم ک تنها دلخوشیشون خرید و مسافرت عید بود ک اینطوری خونه نشینمون کردن 

باعث و بانیش صد لعنت

بچه ها آیت الکرسی بخونید ب نیت سلامتی همه 

خدا تنتون رو سلامت کنه و از شر این ویروس خودتون و خانوادتون در امان بمونید

2706