2726

از اونجایی که من شانس ندارم.گفتم خدایی نکرده اینهمه هزینه کنم با جیب خالی آهرش هم ببینم اثر نذاشت.آخه تو نت خوندم صد در صد موهارو نمیبره.و شاید سالی سه بار باید یکی شارژش کنه.

بیاین منو راهنمایی کنین.خسته شدم به خدا

موهام خیلی زیاد و ضخیم و سیاهه.و پوستم هم گندمی

برای رسیدن به مراد دلم یه صلوات بفرستین🙇.محتاج دعاتونم

اره

سالی یکبار شارج باید بشه. همون اولم بهت میگن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من نود درصدشون رفته البته من خیلی پر مو بودم و خیلی راضیم جای خوب برو یکم گرونتر اما به نتیجه اش م ...

دستگاهت چی بود؟پوستت سفیده یا گندمی؟ اخه من تنبلی تخمدان هم داشتم میگن احتمال اینکه برگرده زیاده

اره.ببین اگه موهات ضخیمه اصصصلا تعلل نکن.رااااحت میشی.

خیلی عذاب میکشم به خدا با اپیلیدی موهامو میزنم پوستم داغون شده.دیگه گفتم برم لیزر حالا میترسم اینم جواب نده

جاهای معتبر برو و دستگاه الکساندرایت رو استفاده کن واسه لیزر 

واقعا خیلی خوبه 

من ک خیلی راضی ام چون پایه ی موها رو سست میکنه و خیییلی دیر در میاد 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
۸۰درصد رفته.باید سالی یکبار مجدد تکرار کنی که من تنبی می کنم و نمی رم

الان که نرفتی موهات برگشته؟اون بیست درصدشو چیکار میکنی؟همون جوری سیاه و‌ضخیم هست؟

من نود درصدشون رفته البته من خیلی پر مو بودم و خیلی راضیم جای خوب برو یکم گرونتر اما به نتیجه اش م ...

اخه میگن درد داره مخصوصا بیکینی و ساق پا

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
خیلی عذاب میکشم به خدا با اپیلیدی موهامو میزنم پوستم داغون شده.دیگه گفتم برم لیزر حالا میترسم اینم ج ...

میدونم چی میگی.من ۱۰ سالی هست لیزر کردم.قبلش با اپلیدی که میزدم و از درد میمردم و آخر هم همش پام  زیر پوستی در میومد و پر از لک شده بود.الان عااالین.

دستگاهت چی بود؟پوستت سفیده یا گندمی؟ اخه من تنبلی تخمدان هم داشتم میگن احتمال اینکه برگرده زیاده

خواهرشوهر من سبزه و موهای ضخیم و سفتی داشت

برا چونه رفت

اول گفته بود ۸جلسه

ولی بعد ۶جلسه جواب گرفت

بعدش ۴ماه بعد رفت

بعد اونم سالی یبار

باردار شد نرفت و شیردهی

خیلی نرم و کم دراومده و راضیه

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
جاهای معتبر برو و دستگاه الکساندرایت رو استفاده کن واسه لیزر  واقعا خیلی خوبه  من ک خیلی ...

اخه میگن الکساندرایت برای پوست های سفید جواب میده من پوستم گندمیه.ناحیه ی بیکینیم هم خیلی تیره هست.

2706