عنوان

خانومای مسجد برو🙄

646 بازدید | 38 پست

مسجد رونده؟

رونده مسجد؟

نمیدونم چی میگن ولی خب اونایی که مسجد میرین و از شرایط مطلعید

من سیکل بودم رفتم تو مسجد بخاطر مراسم پدربزرگم

کلی هم وایسادم اصلا هم نمیشد که اونجا نباشم

بعد فهمیدم نباید میومدم

الان چه کنم

واقعا مجبورم وایسم

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

هیچکس نیست به مهمونا برسه

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حرامه  نباید بری

حراااام!

یا خدا

2728

مطکئنی مسجد؟؟ احتمالا حسینیه هست اون قسمتی که صیغه مسجد خوندن مسجد حساب میشه

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        

خب منم میفهمم نباید برم 

کلی از بچگی تا الان این مطالبو یاد گرفتم

میگم الان چیکار کنم

نمیتونم نباشم اینجا

2706