2726
عنوان

رضا ارش نیا

4753 بازدید | 17 پست

دوستان من می خوام بسته های رضا ارش نیا که هم لغته هم گرامر رو بخرم واخرین تخفیفاتشه در اصل 2100000قیمتشه ولی با تخفیف میشه یک میلیون حالا بنظرتون خوبه بخرم؟؟؟کسانیکه خریدن واشنا هستن نظر بدن؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله بسته های vipکه شامل مکالمه وگرامر از سطح مبتدی تا پیشرفته و لغات 504و600و4000 و راهنمای ازمون ای ...

اصلا پولت رو هدر نده.

به جاش یه کلاس گروهی مناسب شرکت کن

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2728
اصلا پولت رو هدر نده. به جاش یه کلاس گروهی مناسب شرکت کن

شما استفاده کردین؟؟؟کلاس اتفاقا هزینه اش بیشتره هرترمی250تا300در میاد و تازه کلاس هم باید خودت کار کنی صرف رفتن فایده نداره من خودم 6ترم رفتم وتاثیر چندانی نداشت بالای یک میلیون هم خرج کردم

شما استفاده کردین؟؟؟کلاس اتفاقا هزینه اش بیشتره هرترمی250تا300در میاد و تازه کلاس هم باید خودت کار ک ...

پس این پکیج قرار بیاد زبان رو بدن تمیرین وارد مغزتون کنه.

پس این پکیج قرار بیاد زبان رو بدن تمیرین وارد مغزتون کنه.

نه مهمترین چیز پشتکار وعلاقه خود طرفه ولی من نظرم اینه اگه قراره کسی کلاس بره و بعد بازم خودش تو خونه کار کنه همون بهتره که با نرم افزارها وفیلمهای اموزشی کار کنه بعدشم من کلاس رو گذروندم

نه مهمترین چیز پشتکار وعلاقه خود طرفه ولی من نظرم اینه اگه قراره کسی کلاس بره و بعد بازم خودش تو خون ...

شما اینکارو بکن .من با چندین سال تجربه آموزش زبان میگم راهش این نیست.موفق باشید.

ممنون از راهنماییتون دیگه نمی خرم چون واقعا هم گرونه و هم بازارگرمی می کنن 

سلام من می خوام بخرم با دوستم نصفشو اون میده نصفشو من بعد داخل یه فلش کپی می کنم و استفاده میکنم

بله بسته های vipکه شامل مکالمه وگرامر از سطح مبتدی تا پیشرفته و لغات 504و600و4000 و راهنمای ازمون ای ...

من تازه خریدم یک میلیون تومن، به نظرم خوبه و با دو سال کلاس رفتن برابری میکنه از این لحاظ می ارزه 

من تازه خریدم یک میلیون تومن، به نظرم خوبه و با دو سال کلاس رفتن برابری میکنه از این لحاظ می ارزه&nb ...

سلام وقت بخیر
ظاهرا شما پکیج زبان آرش نیا رو تهیه کردین
ازش راضی هستین ؟

من تازه خریدم یک میلیون تومن، به نظرم خوبه و با دو سال کلاس رفتن برابری میکنه از این لحاظ می ارزه&nb ...

سلام عزیزم شما که خریدین راضی بودین از تدریس؟پکیج کامل بود؟

خواهشا جواب بدین

2706