2410
2553
عنوان

ترشح آبکی بعد از سرکلاژ...😔😢😭

564 بازدید | 10 پست

طبیعیه؟

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره منم داشتم طبیعیه.من تااخربارداریم داشتم.سنوی بعدعمل دادی دکترت دیده.من تازه لکه بینیه شدیدم داشت ...

آره دکتر دیده... همش فکر میکنم کیسه ی آبه...نه رنگ داره نه بو... بیشتر از دوهفته از عملم گذشته

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2456
اره منم داشتم طبیعیه.من تااخربارداریم داشتم.سنوی بعدعمل دادی دکترت دیده.من تازه لکه بینیه شدیدم داشت ...

شما دیگه چه علایمی بعد از سرکلاژ داشتین؟

شما دیگه چه علایمی بعد از سرکلاژ داشتین؟

نگران نباش بارداریایه پرخطر همینطوره من هرماه چندروزلکه بینی داشتم.ترشح ابکی که خیلی زیاد بود.انشالابسلامتی بچتوبدنیابیاری.دخترخالم میگفت انقدرترشح ابکی زیادداشتم که همش مجبوربودم پد بزارم.

ب خدا اعتماد داشته باش.. یجوری پازل زندگیتو میچینه ک لایقشی..
نگران نباش بارداریایه پرخطر همینطوره من هرماه چندروزلکه بینی داشتم.ترشح ابکی که خیلی زیاد بود.انشالا ...

ان شاالله

2714

انقباضایه وحشتناکی داشتم اصلابه خودم امیدنداشتم بچموسالم دنیابیارم خیلی اذیت شدم.یهومیدیدی چنروزتکون نمیخوردباورکن یروز یه شیشه بزرگ مرباهویجوخوردم که تکون بخوره اخرم نخوردکه نخورد.رفتم دکترگفت اون تکون میخوره تومتوجه نمیشی یجورایی اذیتت میکنه.همش استرس داشتم.خیلی دوران سختی بود.

عزیزم سرکلاژ درد داره.بخیه داره؟؟؟

یدونه بخیه میزنن .تقریبا۱۰دقیقه بیهوشی داره.دردنداره ولی احتیاج به مراقبت زیادداره.البته من همه کاراموخودم انجام میدادم.توهفته ۳۰که اخرایه مردادبودخودم خونه تکونیم کردم.