2726
عنوان

حوصلم نمیگیره تنهایی برم تولد

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکسره کردن برادرشوهرم زنگ زده حتمااا میام دنبالت

دیگه اگه اینجوریه برو که بد نشه

فوقش طولانی نشین

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2728

بیا منو با خودت ببر دوتایی بریم 😁

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
یکسره کردن برادرشوهرم زنگ زده حتمااا میام دنبالت

اگه اینطوره و خیلی مشتاقن بنظرم برو ایطور ک میگی اصلا هم غریب نیستی انقد طالبن خوشم میگذره بهت

کاش یکی بود مثل گوگل ....تا میگفتی پ میگفت پیتزا ...پول ....پاریس....پدرشو دربیارم ...

کاش آگاهی همه بالا بره

کاش همه جدی بگیرن

کاش همه به یک میزان رعایت کنن

در این مورد خاص متاسفانه آدم مجبور به دخالت هست چون وقای من نوعی رعایت کنم اما فرد x رعایت نکنه

امکان سرایتش به من هم هست.

کاااش یکم جدی بگیریم همه

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

درکت میکنم اون حس بی کسی که گفتی رو کامل میفهممم ،منم تو عقد بدون همسرم جایی نمیرفتم اصلا 

همین الانشم بعد 15 سال تنهایی طرف همسرم مهمونی نمیرم مگر اینکه مجبووووووور باشم ،یا زنانه باشه 😜

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
کاش آگاهی همه بالا بره کاش همه جدی بگیرن کاش همه به یک میزان رعایت کنن در این مورد خاص متاسفان ...

دقیقا من خودمو دوتابچه هامو از روز شنبه تا الان قرنطینه مردیم 

واقعا داره بهمون سخت میگذره 

ولی چه فایده که بعضیا این وسط دنبال تولد گرفتن و خریدای عیدن 

بخدا لباس واسه دخترم نخریدم و قصد خرید هم ندارم با این اوضاع 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2706