2737
2734

بچشون گریه میکردددددد دلپیچه داشت زنه میگفت بیا ببریمش دکتر کرونا داره پسر عمم میگفت نه ولش کن اخرش پاشد با مشت و لگد افتاد به جونه زنش زنه همونجا دراومد رفت😐

الان رفته شکایت کرده زنگ زده خونواده ما بیاید برام شهادت بدید تو رو قرآن و چی و چی

بابام گفت ما چکار داریم به ما چه

من خودم زیاد کتک خوردم از شوهر آشغالم شکایت میکردم چون شاهد نداشتم رد میشد خودم درد کشیدم واقعا قلبم تیر کشید عین وحشی افتاد بع جونش 

بهش گفتم من میام قسم میخورم فقط بع خونوادم نگو فعلا

واقعا نمیتونم سکوت کنم هر عواقبی ام  داره برام به درک

سر هیچ و پوچ این زنه بدبخت رو گرفت باد کتک😐 

همون Banooyekourd سابقم😊 (گلاره)

دم زنه گرم ک رفت شکایت کرد...

مگ اثارش نیس؟ اگ اثارش باشه بازم شاهد میخواد؟

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنه همونجا در اومد رفت ینی چی !؟

تو این دنیا هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست ✨🙂🕊... بهم بگو غزل 🤍چندتا زخم رو نادیده گرفتی فقط به خاطر اینکه اونی که چاقو دستش بود رو دوست داشتی🖐🏻🙍🏻‍♀️
2731

ماشاالله بهت شیر زنی ا با ی قوم دراستان ب کنار با خانواده خودت و شوهرت م باید در بیفتی

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
2738

چقدر بعضیا شعورشون پایینه.من اصلا تحمل ندارم خانوادم جلوی کسی دیگ باهام بد حرف بزنن .از الانم با نامزدم اتمام حجت کردم که هیچ وقت اینکارو نکنه.دیگ چه برسه به کتک.حتما برو شاهدش بشو

چه زن نا آگاهی که دل ‌پیچه رو زده به کرونا

کسی که آماده نیست چرا ازدواج میکنه

من بودم میرفتم شوهرش حق نداشت بزنه اونم جلوی اینهمه آدم زن بدبخت مگه فقط کتک غرور و اعتماد بنفس له شدش چی

2706