2733
2734
عنوان

فقط بانوهای باسیاست بیان😎

360 بازدید | 38 پست

سلام

خانوما‌ خانواده ی همسر من همه شون خوبن بجز پدرشوهرم،اخلاق خاصی داره که نمیشه باهاش کنار اومد ،وضع مالی و غیره شون اوکیه

حالا یه برادرشوهر دارم که سوگلی پدرشوهرمه و‌در ظاهر آرومه اما شوهرم و مادرشوهرم سربسته بهم گفتن که داداشش عصبیه و اخلاق خیلی خوبی نداره.

حالا مادرشوهرم میدونه من دوست و رفیق زیاد دارم و بهم سپرده یه دختر صبور و خوب و‌....بهشون معرفی کنم

من‌نمیخوام همچین کاری کنم چون موقع تحقیق مجبور‌میشم راستشو بگم و کلا همه چی خراب میشه سر من!

شما بودین‌چطوری از زیر بار معرفی کیس شونه خالی میکردین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به جای یه دختر خوب و صبور یه دختر براش انتخاب میکردم که چششو دراره    

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
2738

میگفتم راستش من معتقدم نباید کسی رو معرفی کرد اگه خدایی نکرده به مشکل خوردن از چشم من میبینن تا ابد...خودشون عاقلن کیس مورد علاقشو پیدا میکنه حتما

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
میگفتم هرچی میگردم کسی در شان شما نیس

این خوبه

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
بی شک معرفی نمیکردم

خب منم نمیخوام معرفی کنم اما نمیدونم وقتی ازم‌میپرسن باید چی جواب بدم ک ازم دلخور نشن،اخه مادز شوهرم خودش خیلی ادم خوبیه،دوست ندارم ناراحتش کنم

2706