2726
عنوان

چینی ها خیلی بد هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 1442 بازدید | 98 پست
خیلی اشتباه میکنی اوضاع اونجوری ک مسئولین ما میگن نیس شرایط خیلی وخیمه خودمون فقط باید مراقب خودمون ...

عزیزم بهداشتمو رعایت میکنم 

ولی بعضیا میگن از ترس گریه کردیمو استرس داریمو و این حرفا 

من اصن فکرشم نمیکنم😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دست بردارید دیگه یه مشت متوهم دور هم نشستین بی لیاقتی و بی کفایتی مقاماتو توجیه میکنین

ادب خوب چیزیه شخصیتم خیلی خوبه اگه تو صحبتاتون داشته باشین هرجور دوسداری خودتو توجی کن 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارم😍💝
احتمالش زیاده کار امریکا باشه اخه عین خیالشم نیس ...تازه یه کلیپ دیدم از یه سال قبل اسپری ضد کرونا و ...

بله کار خودشه اصن ساخت خودشونه 

یادم نمیاد اسمش چی بود .

اینا منتظرن اگه چین بگه واکسن ساختیم اونا هم فورا گفتم ما هم داریم میسازیم .

چین بگه جواب نداد اینا هم میگن مال ماهم ج نداد .

جواب بده میگن مال ماهم جواب داد .

زندگی زیباست
مرسی گلم انشالله شما و خونوادتون هم سلامت باشن

عزیزم از خونه تا میتونی بیرون نیا استرس واسه نی نی خوب نیس شوهرتم بیرون کار میکنه بگو مدام از ژل استفاده کنه و ماسک

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤
آره خدا میدونه بعد این چی میشه 

حمله زامبیا فعال شدن اتش فشانها اینا هنوز سرمون نیومده مراحل اخرن بعدشم احتمالا اخر الزمانه

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
تاپیکش ممنوعه نی نی یار ببینه قطعتون میکنه خودش یه تاپیک جامع گزاشته واسه کرونا برین اونجا حرف دلتون ...

چرا مگه چی گفتیم 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
عزیزم نیازی به استرس نیس تو و مادرت هردو ماسکتونو بزنین هر روز ماسکو عوض کنین ژل هم بگیرین هزاران نف ...

از انرژیت خیلی خوشم اومد اون وقت من با این که تو خونه م همش استرس دارم 

99/9/10                                                        سَلامِت میکنم 
عزیزم نیازی به استرس نیس تو و مادرت هردو ماسکتونو بزنین هر روز ماسکو عوض کنین ژل هم بگیرین هزاران نف ...

تو شهر ما که ماسک پیدا نمیشه نه ماسک نه ژل ضدعفونی

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2706