2733
2734
عنوان

فک نمیکردم بخاطر کرونا گریه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2080 بازدید | 128 پست
آدم دلشم نمیادنفرین شون کنه مثلا خیر سرمون هموطنیم این جور وقتا آدم به دشمنشم باید رحم کنه اینا دیگه ...

اينجا ژاپن نيست كه ملتش با هم هم دردى كنن متاسفانه ايرانه .... هيچ وقت دلم نكشيده نفرين كنم ولى ميگن خدا جاى حق نشسته

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به نظرت فلفلو زیره باعثش شده من اصلا به این فکر نکرده بودم 

نترس منم یه هفته س اینجوریم دیشب ازترس فشارم رفت بالا نفسم تنگ شدهمش تلقین  استرس

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
عادت کرده نمیتونه تو خونه بشینه حوصلش سر میره اعصاب مارو هم خورد میکنه

پدر است دیگر،همه پدرا اینجورن، یه پدرو از کرونا نترسونید😂👏

اینا همونایی هستن که تو خط مقدم بودن، جنگ  بودن.  خط مقدم سختی های زندگی بودن. مشکلاتو شکست دادن، از کرونا نمیترسن،  

2731
انشاالله خدا کنه کم بدبختی نداریم تو این مملکت اینم شده یه معضل 

آره بخدا ایشالا که دیگه هیچکس مریض نشه خدا خودش معجزه کنه بلا دفع بشه از کشورمون

تبسمی از تو مرا کافیست تا از هیچ به همه چیز برسم🌟 
[QUOTE=126188333]کرونا تنگی نفس شدید و سرفه خشک میده این بدن دردا رو حدی نگیر من سه روز پیش بدن درد ...

ب نظرم دلیلش یه چیز دیگه ای هست غیر کرونا

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
2738
اينجا ژاپن نيست كه ملتش با هم هم دردى كنن متاسفانه ايرانه .... هيچ وقت دلم نكشيده نفرين كنم ولى ميگن ...

درسته عزیزم نمیدونم چی بگم خدا خودش هدایتشون کنه وبه ماهم رحم 

تبسمی از تو مرا کافیست تا از هیچ به همه چیز برسم🌟 
کاش قهوه خونه هارو تعطیل کنن این همه کرد و پسر میره قلیون میکشه. میدونم اونام خرج زن و بچه دارن ولی ...

خیلی وقته قلیون رو تا اطلاع ثانویه واسه قهوه خونه ها ممنوع کردن مگر اینکه خود ملت تو خونه هاشون استفاده کنن

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
درسته عزیزم نمیدونم چی بگم خدا خودش هدایتشون کنه وبه ماهم رحم 

انشالله همه چى درست بشه

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 

باو بیشتریها توهم این کرو نا رو دارن

علائمشو خود دانشگاه علوم پزشکی تهران لیست کرده ببینید 

میفهمید علائمش خیلی فرق داره

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 
خیلی وقته قلیون رو تا اطلاع ثانویه واسه قهوه خونه ها ممنوع کردن مگر اینکه خود ملت تو خونه هاشون استف ...

عزیزم من هم دیشب دیدم هم پریشب با ماشین رد میشدیم اتفاقا دقت هم میکردم کامل تورو ببینم،چقدم پر از ادم بود غرشم سر شوهرم زدم گفتم چقد مردا بی ملاحظن و فعلا اصلا پیش دوستات نرو دیدی هم راتو کج کن

لطفا درخواست دوستی ندید
2706