2726

از دیروز به همه یادآوری میکردم که امشب لیله الرغایبه و استفاده کنید و دعا کنید

بعد چون بچه و شوهر بهانه گیر و نق نقویی دارم گفتم اینا خوابیدن پامیشم دعا میخونم.زیارت میخونم و با خدا حرف میزنم و خواسته هامو میگم.حالا همچین آدم مستجاب الدعوه ای هم نیستم و در حسرت خیلی از آرزوهای برآورده نشدم هستم ولی از اینکه دیشب رو از دست دادم ناراحتم.فکر میکنم به این خلوت شبانه و گفت و گو و راز و نیاز احتیاج داشتم ولی نشد.

صبحی خیلی دمغ و کسل و ناراحتم.

به نظرتون چه جوری جبران کنم؟چی کار کنم که دلم آروم بشه؟

منم:(

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

بخدا فک کردم برنامه س ک س ی داشته ای خب یکم واضح تر😂

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بخدا فک کردم برنامه س ک س ی داشته ای خب یکم واضح تر😂

منم.... اومده بودم تیربارونش کنم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

عزیزم خدا همیشه چشممش به بنده هاشه فقط اون یه شب که نیس خودش گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را  اون از رگ گردنمونم نزدیک تره هر لحظه که دوس داری ازش بخواه از ته دلت بخوا حسش میکنی خدا تمام هواسش به ماس

هر موقع که با خدا خلوت کنی لیله الرغایبه.فرقی نداره زمانش مهم اون وصل شدنه نه سالی یه بار اونم یک شب خاص

🌺روانشناس هستم🌺کمک خواستی پیام بده این آیدی ایتام zohre_sh_20@  اینم آیدی تلگرامم zsh9999@

کاراتو انجام بده و امشب انگار که دیشبه اعمالشو انجام بده و ارزوهاتو بخواه و دعا کن 

وقتی قلبا اینقد ناراحت و محتاجی مطمئن باش برای خدا فرقی نداره کدوم شب باشه تو نیت کردی دیگه

ماه رجب هر روزش پر برکته 

این چه حرفیه هر زمان خالصانه با خدا راز و نیاز کنی و حاجت بخوای اون میشنوه و پاسخ میده.من از زمانی که حتی کلاس چهارم ابتدایی بودم هم این شب برام مهم بود ولی سالهاست در ارزوی یه حاجت مشروع خودم هستم ولی نرسیدم بنظرم تا زمانش نرسه و خدا نخواد نمیشه حالا شب قدر باشه یا شب ارزوها باشه.هر وقت بخواد میده

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

عزیزم شاید چون این کار هارو مختص دیشب میدونستی خوابت برده باخواست خدا تا همیشه این حس باعث شه رازونیازو فراموش نکنی 

ضمنا برااورده شدن حاجات اصلا دوراز انتظارنیست خدابه اندازه اطمینان ادمابهش میبخشه سعی کن وقتی دعامیکنی اجابتشو دور نبینی و همون لحظه مطمعن باشی خداخیلی مهربونه و همین الان مستجاب میکنه والبته واقعامیکنه همه چی دست خدای بزرگ و مهربونترارحدتصورماادماست..

فقط همیشه خالصانه برو سمتش عزیزم ببین چجوری دنیارو میریزه به پات

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...

*نامه های بسیار زیبا و حیرت آور از سوی پروردگار به همه انسانها:*

سوگند به روز، وقتیکه نور میگیرد و به شب، وقتیکه آرام میگیرد، که من نه تو را رها کرده‌ام و نه با تو دشمنی کرده‌ام. (ضحی 1-2)

افسوس که هرکس را بسوی تو فرستادم تا به تو بگویم دوستت دارم و راهی پیش پایت بگذارم، او را بسخره گرفتی! (یس 30)

و هیچ پیامی از پیامهایم به تو نرسید مگر از آن روی گردانیدی. (انعام 4)

و باخشم رفتی و فکر کردی هرگز بر تو قدرتی نداشته ام. (انبیا 87)

و مرا بمبارزه طلبیدی وچنان متوهم شدی که گمان کردی خودت بر همه چیز توانایی! (یونس 24)

و این درحالی بود که حتی مگسی را هم نمیتوانستی و نمیتوانی بیافرینی و اگر مگسی از تو چیزی بگیرد نمیتوانی از او پس بگیری. (حج 73)

پس چون مشکلات از بالا و پایین آمدند و چشمهایت از وحشت فرورفتند و تمام

وجودت لرزید(چه لرزشی!)، گفتم کمکهایم در راهست و چشم دوختم ببینم که باورم میکنی اما بمن شک کردی. (چه شکهایی!) (احزاب 10)

تا زمین با آن وسعتش بر تو تنگ آمد. پس حتی ازخودت هم به تنگ آمدی و یقین کردی که هیچ پناهی جز من نداری، پس من بسوی تو باز گشتم تا تو نیز بسوی من بازگردی، که من مهربانترینم در بازگشتن. (توبه 118)

وقتی در تاریکیها مرا به زاری خواندی که اگر تو را برهانم، با من میمانی، تو را از اندوه رهانیدم اما باز مرا با دیگری درعشقت شریک

کردی. (انعام 63-64)

این عادت دیرینه ات بوده که هرگاه خوشحالت کردم از من روی گردانیدی و رو بسوی دیگر کردی و هر وقت سختی به تو رسید از من نا امید شدی. (اسرا 83)

آیا من برنداشتم از دوشت باریکه میشکست پشتت را؟

(سوره شرح 2-3)

آیا غیر از من، خدایی برایت خدایی کرده است؟ (اعراف 59)

پس کجا میروی؟ (تکویر 26)

پس از این سخن، دیگر بکدام سخن میخواهی ایمان بیاوری؟ (مرسلات 50)

چه چیز جز بخشندگیم باعث شد تا مرا که می بینی خودت را بگیری؟ (انفطار 6)

مرا بیاد می آوری؟ من همانم که بادها را میفرستم تا ابرها را در آسمان پهن کنند و ابرهای پاره پاره را به هم فشرده میکنم تا  قطره ای باران ازخلال آنها بیرون آید و بخواست من به تو اصابت کند تا تو

فقط لبخند بزنی، و این درحالی بود که پیش از فرو افتادن آن قطره باران،

ناامیدی تو را پوشانده بود.

(روم 48)

من همانم که میدانم در روز روحت چه جراحتهایی برمیدارد! و در شب، تمام روحت را درخواب بازپس میگیرم تا به آن آرامش دهم و روز بعد دوباره آنرا بزندگی بر انگیخته، و تا مرگت که بسویم بازگردی، به اینکار ادامه میدهم. (انعام 60)

من همانم که وقتی میترسی، به تو امنیت میدهم. (قریش 3)

برگرد، مطمئن برگرد، تا یکبار دیگر با هم باشیم. (فجر 28-29)

تا یکبار دیگر دوست داشتن همدیگر را تجربه کنیم.

(مائده 54)

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
2706