2733
2734
عنوان

بنظرتون کی مامانم بیاد خوبه؟؟

272 بازدید | 19 پست

نوزدهم تاریخ زایمانمه الان با حساب پری ۳۸و۴روز و با پری ی هفته عقبتره...مامانم میگه اخرهفته بیام خونت ک دیگه پیشت باشم چون ی شهردیگس بنظرتون بیاد یا نه حالا...

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من که مامانم واسه زایمانم نمیاد بخاطر این ویروس مزخرف 😔

مامان منم ازمسیرش از قم رد میشه اما طاقت نمیاره هرچی میگم حاللا نیا گوش نمیکنه

2738

چون ازاونور که زایمان کنی مامانتو بیشتر نیاز داری که پیشت بمونه اگه زود بیاد ممکنه براش خسته کننده وکسل کننده باشه بعدم مادرزنا خونه دامادا احساس راحتی زیادی ندارن بهشون بگو دردام گرفت رفتیم بیمارستان خبرت میدیم بیایی اینجوری معلوم نیس کی زایمان باشه خسته میشی مامان جانم

همش میگه باید یکی پیشت باشه من میگم دردا اولش شدید نیس اون میگه نه

نه عزیزم من تجربه دارم..هیچ احتیاجی به مادرت نیست تااا بعد از زایمان که میارنت داخل بخش..شاید اصلا تو ۴۱ هفته فارغ شدی نمیشه بیاد الکی علاف بشه که..بعدم این ویروس و مراقب باشین..کاش نمیخواست بیاد خطرناکه

ولی خب در کل زوده

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
خب بیان ، چ اشکالی داره  تا اونوقت هم کلی با هم درد دل میکنید

حس میکنم مامانمو ببرم بیمارستان منو تو حال درد کشیدن ببینه خودمم ناراحت بشم دوس دارم یکی دیگه رو ببرم

هم به خاطر من نمیات، هم خودش سیستم ایمنی ضعیفی داره بهش گفتم نگرانت میشم تو هواپیما یهو کسی مریض باش ...

افرین کار درست و کردی..توام‌نگران نباش براحتی میتونی از پس کارات بربیایی..بسلامتی زایمان کنی❤

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
هم به خاطر من نمیات، هم خودش سیستم ایمنی ضعیفی داره بهش گفتم نگرانت میشم تو هواپیما یهو کسی مریض باش ...

اخي چه سخت

دست تنها ميشي

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40