2737
2734
من اولین پریودم ب اجیم گفتم اونم رفت یواشکی یدونه نواربهداشتی از کشو ابحی بزرگه دزدید داد بهم  ...

منم اولین باری ک پری شدم اینقد گریه کردم گفتم ی چیزییم هست کلاس دوم راهنمایی بودم بعد خواهرم باهام حرف میزد دلداریم میداد خودشم بهم نوار داد.

ی بارم رفتم خونه ی دختر خالم وضعم خیلی بد بود روی روفرشی شون لکه دار شد از خجالت مردم بردم شستمش

تیکرم واقعی نیست،میخوام ببینم تا کی باردار میشم،بعد عوض میکنم،یه صلوات بفرست برام فرستادی لایک کن منم بفرستم برات😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اول راهنمایی بودم که پری شدم و نوار رو بر عکس میذاشتم یعنی از طرف چسب😳😳😂😂

کاربر۹۶،لطفا واسه حاجتم یه صلوات بفرست💋،،.من یه شیرازیم و بهش افتخار میکنم، اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن،اینجا تبادل نظره نظرها متفاوت. وقتی از تاپیک عکس رفتم و شما لایکم میکنید دلم میخواد بغلتون کنم، من یک فمنیسم هستم و مخالف سر سخت زن ستیزها. 

ولی اونموقع ها نوار بالدار نبود 

ازین نوارهای مستطیل شکل بود ک نمیچسید و سریع لوله میشد و لباس کثیف میشد 

منم واس خودم نوار بهداشتی اختراع کردم با نایلون بچه 

😁😁😁😁😂😂😂

2731
منم اولین باری ک پری شدم اینقد گریه کردم گفتم ی چیزییم هست کلاس دوم راهنمایی بودم بعد خواهرم باهام ح ...

اخی 😂😁

بعضیا مریودشون ابکیه 

واسه من اینقدر رقیق نیست 

ولی یه بار یادمه روفرشیمون کثیف شد

انداختم ماشین شست وااای چقدر حال بدی بود

وای نگو

ماه رمضان بود زمان ما بچها روشون نمیشد بگن ما روزه نمی‌گیریم

سحرم پا میشدم

ظهر رفتم تو آشپزخونه پشت میز قایم شدم دو بودی غذا می‌خوردم‌

یه هو دیدم بابام از خرید اومده داره میوه ها رو میذاره تو آشپزخونه

حالا منم قاشق جلو دهنم اینجوری😮😟😞

ولی بنده خدا به روم نیورد

تازه افطاری هم خوردم شک نکنه😂😂😂🤣🤣🤣

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2738
من‌سال سوم راهنمایی پریود شدم رو نیمکت کلا خونی بود..کمی از خونو زدم به دماغم یعنی تون از دماغم اومد ...

چه خلاقیتی😂

کاربر۹۶،لطفا واسه حاجتم یه صلوات بفرست💋،،.من یه شیرازیم و بهش افتخار میکنم، اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن،اینجا تبادل نظره نظرها متفاوت. وقتی از تاپیک عکس رفتم و شما لایکم میکنید دلم میخواد بغلتون کنم، من یک فمنیسم هستم و مخالف سر سخت زن ستیزها. 

من پدرشوهرم داییمه 

بعد بابام اینا رفته بودن مکه منم چون خیلی بهانه میگرفتم داییم اومد مثلا عروسشو ببره بگردونه 😍 منم پری بودم صاف منو برد شاهچراغ بعدم جلو ورودی وایساده بود که من برم تو هی میگفت بابا برو همینجا وایمیسم تا بری😢منم چشمام پر اشک😣آخرش خودش فهمید گفت خب اگه دوست نداری بیا بریم جای دیگه😂😂😂

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
وای نگو ماه رمضان بود زمان ما بچها روشون نمیشد بگن ما روزه نمی‌گیریم سحرم پا میشدم ظهر رفتم تو آش ...

عجب بدبختیه بخدا 

ولی میدونید درد و رنجش کفاره گناهان حساب میشه؟ 

من اولین بار شدم تو مدرسه بود معلممونم مرد  بود هیچیی هم نداشتم اونم فهمیده بود  خلاصه برا ...

خدا خیرش بده یه لحظه هنگ مردانگیش شدم

تا خدا  با منه نمیترسه دلم❤💛💜💚💖                   برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم میکنین😊                                                                                         
خودم که سوتی ندارم ولی یکی تاپیک زد که پری ام و خستم و... یک کاربر آقا جدی گفت پری کیه ؟تا منظور است ...

خخخخخ اسم کاربری اقایع چی بود 

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...
2706