2733
2734

دومین باری که پریود شدم شلوارم داغون شده بود آخه مدت زیادی گذشته بود و منم فراموش کرده بودم کلا 

بعد تو دستشویی مامانمو صدا زدم برام شلوار و لباس زیر بیاره ما آشپزخونه و دستشویی مون تقریبا کنار همه اومدم بیرون دیدم بابام و داداشم دارن شام می‌خورن و صدای مارو کاملا شنیدن 

ی دفعه هم اون اوایل اومدم بشینم غذا بخورم مامانم سریع ی چیزی انداخت زیر پام جلو جمع گفت سردت میشه نگاه اطرافیان رو یادم نمیره   

🧸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بشدت عصبانی و فورا رفت دوش گرفت و لباسشم مامانم شست....بامنم اصن حرف نمیزد....من خودم که مرده بودم ا ...

😅😅😁😁ولی درکل تقصیرخودش بودکه روتشکت خوابید

ردنشو دعاکن کارپیداکنم به دعات نیاز دارم
2728
2738

من‌سال سوم راهنمایی پریود شدم رو نیمکت کلا خونی بود..کمی از خونو زدم به دماغم یعنی تون از دماغم اومده ریخته رو نیمکت..رفتم پیش معلممون گفتم خون دماغ شدم‌برم خونه ..اون بنده خدا فهمیده بود وای به روم‌نیاورد

آخرین سنگر سکوته

بچه دختر داییم 12 سالشه بعد پریود شده

(((دختر داییم هر وقت پریود نمیشه میگه وایی نکنه حامله ام پریود تشدم))) 

بچه دختر داییم ماه دومش بود نشد بود یهو با گریه اومد بیرون گفت مامان من حامله ام پریود نشدم گریههه میکرد چجوری که من چجوری بجه دازی کنم حالا... بیچاره فکر میکرد فقططط هرکی نشه حامله اس

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!

من اولین پریودم ب اجیم گفتم اونم رفت یواشکی یدونه نواربهداشتی از کشو ابحی بزرگه دزدید داد بهم 

عصرشم ظاهرا دهن لقی کرده بود ب مامان گفته بود مامانمم اومد رفت رو منبر ک اره خجالت نکش همه اینجوری میشن وای من چقدرررررر بیش از حد خجالتی بودم 

بجه عای الان ک ادمو قووورت میدن بخدا

من‌سال سوم راهنمایی پریود شدم رو نیمکت کلا خونی بود..کمی از خونو زدم به دماغم یعنی تون از دماغم اومد ...

من اولین پریودهام خیلییی کم بود 

واسم عجیب بود اجیم یادوستام نم پس میدن 

خیلی عجیب بود 

2706