2737
2734
عنوان

یه بار تاپیک زدم ک داداش ۱۶ سالم دوست دخترداره

| مشاهده متن کامل بحث + 1429 بازدید | 110 پست

تو کف اونهایی هستن که  تو تاپبک قبل بهت گفتن پسر ۱۶سالتون با دختر دوست شده به شما ربطی نداره.....

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختره شاید بتونه بره داداشت که نمیتونه بعدم بر فرض محال بره مگه الکیهه که بتونه اونجا زندگی کنه دوروزه برمیگرده

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
2728

😐عزیزم میتونن برن خارج!!!😂 کاش میشد من برم باپاسپورتم اوناییم که هی میگن نمیتونن و اینا چرا میتونن برن حالا جوابایی دارم که اینجا نمیگم بلکه نترکم اما باپاسپورتشون بله نمیشه اما روش های بهتری هست...

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
میگه خودم میخوام جداشم ولی نمیتونه من متوجه شدم خیلی وابسته شده 

😐پس به دختره بگید جدابشه

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2738
میگه خودم میخوام جداشم ولی نمیتونه من متوجه شدم خیلی وابسته شده 

چون سنس کمه زود وابسته شده دیگه

شما باهاش دوست شو فقط مثل ی دوست خوب اونوقت حرفتو گوش میکنه غر نزن گیر نده

❤Che khobe ke daramet
خودش ک میگه ن ولی من فهمیدم چند بار میخواست دختره رو ول کنه ...دختره خیلی زرنگه نمیزاره

😂😂😂😂عجب لطفا بخاطر برادرتون هرچی فساد اخلاقی نریز پای دختره اون دختره شاید خوب نباشه اما ما خوب و بدداریم مثل شما

😐پس به دختره بگید جدابشه

باهاش حرف زدم گفتم داداش من بچه ی تو عاقلی برای خودت ارزش قائل باش ب خودت احترام بزار گفتم حتی اجازه نده داداشم دستتو بگیره گفتم ببین ماها پسرامون رو توسن ۳۰ داماد میکنیم ..گفتم تو چن سال دیگه ب الانت میخندی میری دانشگاه دریچه های جدید ب روت باز میشه با ادمای جدید اشنا میشی......میگفت ن من دوسش دارم بعد ب داداشم گفته بود خواهرت گفته دست ندین به هم بعد میخندیدن .....یه روز داداشم میپرسه یعنی چی ک بکارت رو ترمیم میکنن 😑😑

خارج رفتن پول میخاد تخصص میخاد الکی ک نیس یه افغانی برداره ببرتش. کمه کمش هفتصد هشتصد ملیون پول میخا ...

😂😂😂ببخشید اینا غیر قانونی میخوان برن بگم چجوری فرارمیکنن میرن با فوقش هشت میلیون میرن ترکیه بعدش با ۱۰یا ۱۵میلیون میرن یونان بعدش کیتس میندازن و میگن ما فراری هستیم یا جنگ زده و قبولی میاد چون خودشونو میخوان زیر سن بزنن 

باهاش حرف زدم گفتم داداش من بچه ی تو عاقلی برای خودت ارزش قائل باش ب خودت احترام بزار گفتم حتی اجازه ...

کجا هستین

2706