2726
عنوان

جلوگیری از موخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1448 بازدید | 36 پست
موهام کوتاه خوشبحالت😭

دردسرش زیاده...من همیشه میگم مو یا باید پسرونه باشه یا بلنده بلند...آدم ک زحمت میکشه بذار دو وجب بلند تر باشه😂

قول میدم تو سال جدید کمتر عصبی بشم😫 قول میدم بیشتر درس بخونم...قول میدم قبل حرف زدن فکر کنم...قول میدم با کسی بحث نکنم...قوووول میدم😚😊😃😉❤💙🌷۲۹ اسفند ۹۸
من از وقتی خودمو شناختم موخوره داشتم. با کوتاه کردن وانواع شامپو ها و شانه چوبی و روغن نارگیل و زیره ...

دقیقا همینطوره ولی بلد نیسیم اصلاحش کنیم

میشه چندتا صلوات مهمونم کنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینجا موج و امواجش زیاده...دیشب حموم بودم😁وگرنه بلندتره

قول میدم تو سال جدید کمتر عصبی بشم😫 قول میدم بیشتر درس بخونم...قول میدم قبل حرف زدن فکر کنم...قول میدم با کسی بحث نکنم...قوووول میدم😚😊😃😉❤💙🌷۲۹ اسفند ۹۸
خانوما براریزش مو چیکار کنیم؟ 

قرص آهن و ویتامین E

موهای منم همینقدره ولی لخت و بی حالت😢

منم لخته پایینشم موج داره..بخاطره حموم رفتن اینطوریه با موی باز خوابیدم الان شونه کردم عین گوسفند شدم😐🐑..ریزش شدید گرفت موهام دقیقا نصف شد...

2706