2733
2734
عنوان

خیانت +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 8530 بازدید | 282 پست
خانم انقدر راحت حرف نزن  من بین دوستانم و خودم هستم و از جیک و پوک همدیگه خبر دادیم خیلی از پ ...

چه پسر خوبی😁😍

قول میدم تو سال جدید کمتر عصبی بشم😫 قول میدم بیشتر درس بخونم...قول میدم قبل حرف زدن فکر کنم...قول میدم با کسی بحث نکنم...قوووول میدم😚😊😃😉❤💙🌷۲۹ اسفند ۹۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو ترمیم... زندگیِ خودتو با همچین آدمی تباه نکن

تو بیداری شاید که بی‌خواب میشم ، توو فکرِ منی که بی‌تاب میشم ، ولی این تصور فقط یک خیاله؛ فقط یک خیاله که اونم محاله...

عه اره این عکسارو من دیدم یه پیجه تو تلگرام...

تلگرام من چندوقتی بود خراب بود بعد هزار تا کانال خود به خود وارد شده بود اینو دیدم.تعجب کردم😰

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2728
والا من اگ نامزدم تو همچین سایتی باشه ب سالم بودنش شک میکنم.شما اگ ی آدم روشن فکر نیسی تو مسئله ای ک ...

من کاری ب بحثتون ندارم عزیزم ولی خیلی خیلی خیلی زشته این قضاوتتون .

ب ما چه که یه ادم چرا اینجا هست .یعنی چی خاله زنکی یا ارضا میشی نمیشی .خجالت داره خیلییییییییییی رفتار شما زشته گلم .

اصلا نمی تونی تشخیص بدی تو مجازی کی زنه کی مرد 

دارین گناه مردم رو میشورین ایشون ی اقا هستن درست ولی چرا برچسب اینجوری بهش میزنید ؟!

خوبه ی نفر ب خودتون خدای نکرده همچین حرفی بزنه 

من سر بحث ندارم  عزیزم فقط خواستم بگم این رفتار خیلی ناپسند هست لطفا تکرارش نکنید .

فقط خدا 
میشه ادرسشو بهم بدی؟ 

صب کن برم ببینم هست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
دلتون اینقد روشن نباشه . همچین پسری کم.پیدا میشه .شما خانومید از مسائل بین مردا خبر ندارید من چون نا ...

شوهر شما دورو برش آدم های اینجوری این حتما من اطرافم خییییییلی کم پسری قبل ازدواج رابطه داره اونم من ندیدم میگم کم ک نگفته باشم هیچی

برای الله میان پرچمت جونمو میدم...
2738
چه حرفایی.کل دنیا رو عدالت برقراره مگه ؟ خب این یا باید تا اخر عمر تو اشتباهش بسوزه یا باید از یه جا ...

اگه هرکی بخواد بگه حالا انگار من عدالتو برقرار نکنم به کجای دنیا برمیخوره تهش میشه این بی عدالتیا...این خانم یا با این اقا ازدواج میکنه یا به خواستگارش میگه الان که ماشالا اوپن مایند تو کشور زیاده...پس چرا باید یک نفر رو خر فرض کنه و با ترمیم بهش دروغ بگه و تا اخر عمر بار استرس این دروع رو که وای کی لو میره به دوش بکشه؟

دوست عزیز اگه با نظرم مخالفی و جنبشو نداری ریپلای نکن مجبورت که نکردن که جواب بدی😒...نی نی یار بیا با من مدارا کن...ناموسا الکی لغو نکنین😒 
دوست گلم. هراتفاقی افتاده واست منظور همون بکارت و رابطه اس. هیچ اشکالی نداره. الان جامعه پذیرفته دخت ...

انسان با تمدن و با شعور رابطه های هرجایی و خیابانی و بدون اطلاع خانواده ها توی محیط ایران هررگز قبول نمیکنن

مگه دختری باکره نیست باید بره بمیره؟ متوجه حرفت هستی جانم؟ بکارت چیزیه که مربوط ب خوده شخصه ..به احد ...

ببخشیدا نمیخوام دعوا کنم چون اصلا حوصلشو ندارم.ولی حرفو توجیحو منطقت خیلی اشتباهه.مگه میشخ ادم بره هرکاری خواست بکنه بعد بگه نه این نه بره سراغ یکی دیگه.اون دختری که خودشو و ش ه و تشو میلشو کنترل کرده مگه ادم نیست.اونن پسری که با کسی نبوده چه گناهی کرده.بکارت ملاک نیست ولی خوبه ادم یچیزاییو رعایت کنه.

اسی منظورم شخص شما نبود درکل گفتم❤

دوست گلم. هراتفاقی افتاده واست منظور همون بکارت و رابطه اس. هیچ اشکالی نداره. الان جامعه پذیرفته دخت ...

واقعا متاسفم

دختر آزاده معنیش ازاد بودن تو رابطه و خودشو تقدیم کردن به هرکسیه؟

این آقا چ مسئولیتی در برابر این خانوم قبول میکنه؟اگر نخوادش راحت ولش میکنه.الانم هنوز سواستفاده می‌کنه ازین خانوم

شما اینو آزادگی میدونی؟

حتما دختر حق انتخاب تو همه چی داره ولی ن اینکه بگیم سک س کن خودتو کنترل نکن با هرکی خواستی باش....اینا اشتباهه عزیزه من به ضرر خوده دختره  

یعنی امکانش هست بی هدف از روی اینا اسکرین گرفته باشه؟ 

نمیدونم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706