2733
2734
عنوان

بچه ها جونم بیایید ی دقه

270 بازدید | 43 پست

من تقریبا هفت هشت سال پیش با کسی دوست بودم(پسر)خیلی تلاش کرد تا تونست منو بدست بیاره خیلی اتفاقا افتاد دیگ اخرای دوستیمون فهمیدم ک قول ازدواج ب کسی دیگ داده و منو سرکار گذاشته و قصدش ابروریزی من بوده منم خیلی وابستش شده بودمو باور نمیکردم دیگ کم کم منو ول کرد ک بره خواستگاری اون ک ی ماه ب ازدواجش تصادف کردو مرد(البته من بعد فوتش فهمیدم واقعا من سرکار بودم و قرار بوده بره خواستگاری)بعد مردنش خیلی عذاب کشیدم خیللللی

هااااا چیییه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

هی میرم سرخاکش ک حلالش کنم اما نمیتونم واقعا دست خودم نیست نمیدونم چکار کنم دلم اروم بگیره اونم ارامش بگیره خیلی خوابشو میبینم تو موقعیتای بد

هااااا چیییه 
تا اینکه یه شب ب خوابم اومدو گفت ک جاش خیلی بده و ازمطلب ببخشش کرد ولی هرکاری میکنم نمیتونم ببخشمش ا ...

نبخشش

خوبه خدا بالاخره جواب نامرديشو داده

مگه احساس تو مهم نبود؟دلت مهم نبود؟

زوري نبخشش بايد ته دلت اروم بشه باهاش

خدا خيلي دوست داشته تاوانشو داده

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

الان خودتم عذاب میکشی و عذاب وجدان داری که بعد ۶ سال یادت افتاده اونکه رفته و دستش کوتاهه و شدنیا شدن و رفتن

تو ببخشش و مطمئن باش خدا یجا محکم دستتو میگیره به خاطر دل بزرگت و خدا خودشاونو به حقش میرسونه 

گاهی بخشش به خاطر دیگران نیست به خاطر آرامش دل خودمونه

خدا و دیگر هیچ🌹
الان خودتم عذاب میکشی و عذاب وجدان داری که بعد ۶ سال یادت افتاده اونکه رفته و دستش کوتاهه و شدنیا شد ...

تقریبا هر شب ب یادشم ‌ن اینکه دوسش داشته باشم میگم داره عذاب میکشه اما دلم صاف نمیشه

هااااا چیییه 
2706