2410
2553
عنوان

اشناها به رنگ مو بیاید لطفا

180 بازدید | 29 پست

میخوام خودم برای بار اول موهامو دکلره کنم

میشه بم راهنمایی بدین

چیا بخرم؟؟

چطور دکلره کنم

بعدش چطور رنگ بزارم؟؟

رنگ کردن با رنگ یاژ چه فرقی داره؟؟

خدايا خودت حافظ پسرم باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

شما هیچ اطلاعاتی نداری می خوای یه کار تخصصی کنی که امکان پذیر نیست

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

دیگه بستگی به اون رنگی که میخای بزاری از اینترنت دستور بگیر اگه ترکیبی میخای باشه 

بعد از دکلره رنگ ساژ بزار و سریع بشور نزار بمونه تیره میشه 

بعدم رنگتو بزار میتونی یکهفته رنگتو نزاری چندبار بشوری موهاتو تا روشن تر شه بعد رنگ بزاری

2714

رنگ ۰۰۰بخر با اکسیدان ۱۲درصد از دو سانت مونده ب ریشه موهاتو رنگ بزن ۴۰مین وایسا بعد ریشه ها رو بزن بعد دوباره نیم ساعت وایساو بشور.چن روز صبر کن و دوباره به همون روش ۰۰۰ بزن.بعد هر تناژ رنگ مویی ک خواستی بذاری شماره ۶ یا ۷ رو بذار روش

اخه اینی که تو نت میبینیم که کاری ندلره

همه همین فکر و میکنن و نتیجه میشه یه مشت موی نارنجی سوخته شده

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
دیگه بستگی به اون رنگی که میخای بزاری از اینترنت دستور بگیر اگه ترکیبی میخای باشه  بعد از دکلر ...

منظور از رنگساژ چیه

فرق رنگ و رنگساژ رو نمیدونم

خدايا خودت حافظ پسرم باش
اخه اینی که تو نت میبینیم که کاری ندلره

ب ظاهر کاری نداره ولی ریزه کاری زیاد داره

ی قسمتدمو ب پایه ۱۰ میرسه یه قسمت هنوز توی پایه ۵مونده.ریشه ها کاملا ب پایه سفید رسیده ولی ساقه ها هنوز نارنجی موندن.خییییلی دردسر داره

ب عنوان کسی ک تجربه داره بهت میگم ب هیچ وجه اینکارو نکن

2706