2733
2734
عنوان

سلام بیاید بگید راضی شم یا نه

233 بازدید | 19 پست

من و  شوهرم ۴سال ازدواج کردیم با عشق ازدواج کردیم

واقعیت من بیشتر دوسش دارم

شاید به نظرتون عجیب بیاد هم بهم خیانت کرده (جنسی و عاطفی)هم دست به زن داشته هم عصبیه هم بی عاطفس

اصلا اصلا اهل محبت نیست 

خیلی تو زندگی اذیت شدم

۲۲ سالمه قیافه و اندامم دخترونه و خوبه

خانواده ام هم از نظر مالی اجتماعی شرایط خیلی خوبی دارن

خودمم خیلی اروم صبور و با اخلاقم(اصلا نمیخوام تعریف کنم فقط میخوام بدونید شرایطو)شاید تنه عیبم از نظر شوهرم که دنبال عیب از منه اینه که غر میزنی که اونم منظورش اینه مقابل خیانت و بی مهری و بی مسئولیتیش شکایت و گله نکنم

بعد خیانت شوهرم قهر طولانی داشتیم تا مرز طلاقم رفتیم که شوهرم  اومد منت کشی و این حرفا البته بخاطر مهریه(۷ماه خونه بابام بودم)دوماه تو زندگی منو همه جوره از نطر عاطفی مورد بی توجهی قرار داده

حالا پیشنهاد داده بهت۱۰۰میلیون میدم با ماهی ۱میلیون

توافقی جدا شیم

من دوسش دارم درسته اصلا لایقش نیست ولی دله دیگه

هرچقدر اصرار به زندگی دارم میگه نه و من نمیخوام متاهل باشم

قبول کنم جدا شم؟

خدای مهربان به قلب کسی که الان به پیامبرت دورد میفرسته (صلوات)آرامش عطا کن.منو دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودتو كوچيك نكن وقتي نميخوادت فردا روز يكي رو مياره خونه جلو چشت ميگه صيغه كردم اعتراض هم كني ميگه گفتم كه نميخوامت خودت واستادي ! مهريتم كمال و تمام بگير اصلا بهش نبخش بگي دلم ميسوزه همش و تا قرون اخر بگير اين مرد لياقت دوست داشتن صادقانه تو رو نداره خرجش نكن 

"اين خانه قشنگ است ولي خانه من نيست"

درود؛

قبل از اقدام جدی به طلاق حتما مشاوره خانواده برید هر دوتون، بعد بهترین تصمیم رو با توجه به شرایط بگیرید

مانا باشید🍃🌸

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
2738

باهاش زندگی نکن اما اول مهریه ات را بذار اجرا ! بعد منتظر شو اون بره تقاضای طلاق بده صد تومان را بگیر و ماهی یک میلیون ! 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 

جچجوری با عشق ازدواج کردید و بهت خیانت کرده چند سالشه مگه دیووونع ای بمونی.پای یه ادم خیانتکار

وزن شروع 43 وزن فعلی 52وزن هدف60 هدف دوم63   من میتونم چون انگیزم تویی دلبرجان😍😍                                                                 درخواست دوستیو قبول نمیکنم چون حس میکنم خیانته😊
وای وقتی این پیشنهادو بهت داده باید میرفتی نکه بیای اینجا نظر بخای 

اخه ما مرز طلاق رفتیم من مهریه ام اجرا بود برگشت

حالا میگه بیا توام قبول کن کمتر بگیری منم گفتم باشه بیخیال پول چا ارزشی داره

خدای مهربان به قلب کسی که الان به پیامبرت دورد میفرسته (صلوات)آرامش عطا کن.منو دعا کنید
2706