2726
عنوان

شما شوهراتون میرن سرکار؟ چه تدابیری اندیشیده اید

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بابام آژانس کار میکنه واقعا براش نگرانم با همه ادمی سر و کار داره باید دستشو بزنه به پولی که کثیفه و شاید ابن پول تو دست یه ادم بیمار بوده...

چند روز پیش میگف یه مسافر داشتم چند بار سرفه کرد

بابامم حساس شده بود میگفت نکنه مریض بوده منم مریض بشم

انقدر ترسیده و حساس شده دیشب و پریشب همش میگفت احساس میکنم مریض شدم چون تب دارم ضربان قلبم رفته بالا حالم خوب نیست....

خیلی نگرانشم😟😟😟😟

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
2728

دستکش گذاشتم تو ماشین هر بار میخواد بره بیرون از ماشین دستش میکنه بعد میندازه 

تا میاد خونه اول میره حموم لباساشم میکنه تو حموم من میندازم تو ماشین بشوره بذارم شوفاژ فردا بپوشه دوباره

خودمو بچه ام که اصلا از خونه بیرون نمیریم

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
من بابام آژانس کار میکنه واقعا براش نگرانم با همه ادمی سر و کار داره باید دستشو بزنه به پولی که کثیف ...

انشالله خدا برای همه بخیر بگذرونه

گناه کسی را پیش کسی دیگر نبرید، شاید خدایش بخشیده باشد.. لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم
یه قابلمه آب جوش میریزم روسرش از پنجره بعد میاد تو

بیچاره همون کرونا رو بگیره راحت تره که😂

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .