2737
2734
عنوان

مجردای بالای سی مثل من بیایین بگین چند سالتونه ؟ ایا

| مشاهده متن کامل بحث + 49465 بازدید | 1545 پست

[QUOTE=126187922]ممنون قوت قلبی هستید پس اگه نبودم پی شو از نی نی یارها میگیرید که شیکمون نیست؟😅[/QUOTE یکی نیس به اون خانم که میگه مگه چی میشه فامیلا دو برابر بشن سازگاری خوبه بگه اگه سازگار شدن رو خیلی دوس دارین برین تو خونه مادرشوهر تو یه اتاق سه متری با چهارتا بچه زندگی کنید درجه گرما رو هم ببرین رو صد حسابی سازگار و پخته بشین و زجر بکشین، ما اومدیم زندگی کنیم نه که زجر بکشیم

آنچه بر خود نمیپسندی بر دیگری مپسند .

انسان باید نگاهش به واقعیات جهان باشه 

تو این دنیا هیچ کس بدون مشکل نیست 

هیییییچ کس

همه درد و رنج درونی دارن 

اون دنیاست که انسان به آرامش و شادی واقعی میرسه 

البته اگر درست و عاقلانه با مشکلات دنیا رو به رو شده باشه 

تازه اونایی که میخوان میان بر بزنن و مثلا سختی ازدواج رو به جون نخرم متاسفانه سختی‌های درونی بیشتری تحمل میکنن

فقط رنج و تلاششون در ظاهر کمتره

اسرائیل باید از صفحه ی روزگار محو شود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر عاقلی حرفم رو بخونه میفهمه مه منظورم سازگار شدن اونجوری نیست  سازگاری برای ازدواج خیلی متفا ...

خوب منظور منم اینه که ادما باید توانایی خودشونو بسنجن یکی خیلی سازگاره یکی نیست پس نباید عجله کنه اولین قدم ازدواج بقول دکتر هلاکویی خودشناسیه هر چند که همه وقتی مشکلات بهشون فشار بیاره میگن چه غلطی کردیم ازدواج کردیم

2728
2738
بیا باخودم ازدواج کن همسنیم خیلی هم خوبم 

اخه من بچه هم نمیخوام حالا انگار حرفتونو جدی گرفتم شغل شما چیه چرا ازدواج نکردین خیلی پیچیده شده ازدواج

2706