2726
عنوان

مجردای بالای سی مثل من بیایین بگین چند سالتونه ؟ ایا

| مشاهده متن کامل بحث + 49465 بازدید | 1545 پست

من زیر سی ام قبول نیست ؟🤔ب نظر من مجرد موندن واسه همیشه خیلی سخته من یکی ک ترجیح میدم با کسی ک نمیخوام ازدواج کنم ولی تا اخر تنها نباشم .چون مادر شدنو هم دوس دارم 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

سلام عزیزم من28سالمه ومجردم.خواستگارایی که دارم شاید ازنظربعضی دخترها خیلی خوب باشن اما مورد قبولم نیستن کلاملاک من بیشترشخصیت وخانواده وصادق بودن طرفه.منم مثه توفرقی برام نداره ازدواج کنم یا نه.اما حوصله حرف همسایه های فضول یابعضی فامیلای بیشعوررو ندارم نمیدونم چراخوشبختی وعاقبت به خیری رو فقط توی ازدواج میبینن البته اکثرشون هم ازدواجهای ناموفق دارن😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا؟ مث من حوصله ندارین 

سلام منم هم سن شما هستم ولی دیگه تصمیم به ازدواج گرفتم. اگه مورد مناسب دارید ازدواج کن

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2728

منم 34 سالمه و البته خواستگارم دارم ولی به دلم نمیشینن ولی بعضی وقتا خیلی اذیت میشم😳😳 ولی ترجیح میدم فقط صرف این که ازدواج کنم. جواب بله ندم. به نظرم مجردی بهتر از ازدواج بده

به عنوان یه متاهل که خدا رو شکر زن کی ارومی هم دارم میگم مجردی بهتره آدم تایمش کامل مال خودشه اما قطعا از یک زمان به بعد، انسان به یه همزبون نیاز داره که شغل، پول، دوست و خانواده هم جای اون رو پر نمیکنه و 

ممکنه دیگه دیر باشه 

پس در حین لذت بردن از جوانی و مجردی، از فرصت های پیش اومده برای انتخاب هم استفاده کن و با یک انتخاب مناسب و بجا، آینده ات رو تضمین کن 

(خطاب به استارتر و دیگر دوستان عزیز)

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
چرا؟ مث من حوصله ندارین 

بنظر من اگه موقعیت مناسبی براتون پیش اومد حتما از دواج کنید

البته تو این جور موارد نظرات هر شخصی برا خودش محترمه

ما بی غمان مست دل از دست داده ایم...

من ۳۳ سالمه متاهلم یکم احساس پشیمونی میکنم از ازدواجم بیشتر بخاطر اینه که اطرافیان انتظار دارن بچه دار بشم منم حوصله ندارم درگیر شدم تو این سن واقعا حوصله بازی با بچه و نگهداریشو ندارم

سرنوشت بد نوشت ...
شماها تا اين سن ازدواج نكرديد كي ميخايد بچه دار شيد😳

به نظرم خودت اروم از یه گوشه فرار کن 😂

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

28 و مجرد،گرونی و فقر و اعتیاد بزرگترین موانع ازدواج های امروزی،اگه مورد خوب پیدا بشه چرا که نه،بدبینم به آینده😏😓

مغزم از همهمه پر یکسره تا جا نشدن،ترس بد دارم از این حالت دیوانه شدن#صاحب_عزیزی
2706