1676
1605

مجردای بالای سی مثل من بیایین بگین چند سالتونه ؟ ایا پشیمان هستین یا نه ؟ من سی و چهار سالمه خواستگار دارم ولی اصلا اصلا حوصله ازدواج ندارم از طرفی هم از خیانت و کرونا و همه چی میترسم 😀 بنظرتون مجردی بهتر نیست ؟ چکار کنم خیلی دو دل هستم 

آنچه بر خود نمیپسندی بر دیگری مپسند .

مجردی خوبه ولی نه دیگه تا اخر عمر واقعا تو سن بالا سخته تنهایی

پسر که توی خونس خونه پر از امیده 😍خدا به هر کسی که شازده پسر‌ نمیده💎 🏊🏻‍♀️شـــناگرم😎😍🏊🏻‍♀️

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522

از طرف یک‌۳۹ ساله متاهل میگم و شعار هم نمیدم، اگه یه آدم واقعا آدمممم با اخلاق پیدا کردین، یا علی، اگه نه هرگز اشتباه نکنید

الهی بهترین‌تصمیم ها رو بگیرید

یارب نظر تو برنگردد...
1668

من ۲۵ سالمه

به قول مامانم هر چی سنت بیشتر شه ازدواجت سخت تر میشه و دو تاطناب کلفت رو نمیشه بهم گره زد

از طرفی شرایط و جو جامعه جوریه ک ازدواج نکردن و درد سراش کمتر از ازدواج کردن هس.

بااین حال اگر مورد مناسبی بود ادم بهتره دلش رو صاف کنه و با توکل بره جلو.

خاستین به تایپیک منم سر بزنید ممنون

من زیر سی ام قبول نیست ؟🤔ب نظر من مجرد موندن واسه همیشه خیلی سخته من یکی ک ترجیح میدم با کسی ک نمیخوام ازدواج کنم ولی تا اخر تنها نباشم .چون مادر شدنو هم دوس دارم 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

سلام عزیزم من28سالمه ومجردم.خواستگارایی که دارم شاید ازنظربعضی دخترها خیلی خوب باشن اما مورد قبولم نیستن کلاملاک من بیشترشخصیت وخانواده وصادق بودن طرفه.منم مثه توفرقی برام نداره ازدواج کنم یا نه.اما حوصله حرف همسایه های فضول یابعضی فامیلای بیشعوررو ندارم نمیدونم چراخوشبختی وعاقبت به خیری رو فقط توی ازدواج میبینن البته اکثرشون هم ازدواجهای ناموفق دارن😒

چرا؟ مث من حوصله ندارین 

سلام منم هم سن شما هستم ولی دیگه تصمیم به ازدواج گرفتم. اگه مورد مناسب دارید ازدواج کن

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍خداجونم ممنونم که بزرگترین آرزوم را برآورده کردی دوستت دارم خدای مهربونم😍
1645