2737
2739
عنوان

قشنگی اتاق خوابم باکمک شما😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1416 بازدید | 84 پست

اسم نقاشی رو شیشه ویتراست

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خ قشنگن تاحالا اصن چشمم نخورده بود دستت دردنکنه اینقد عکس فرستادی زحمت کشیدی😍😍😍

خواهش❤❤❤میکنم.ولی فکر نکنم بتونی درست کنی😅😅😅سخته ولی من درست کردم عکس ندارم ازش

بامن نپر لپر میشی لب تر کنم پرپر میشی🥴🥴🥴😅😅😃
2731
خواهش❤❤❤میکنم.ولی فکر نکنم بتونی درست کنی😅😅😅سخته ولی من درست کردم عکس ندارم ازش

فک کنم  تو حرفه وفن مدرسه  ی مدل مث این قبلنادرس میکردیم اسمش بود تاروپود همچین چیزی

هرچی خدا بخواد
فک کنم  تو حرفه وفن مدرسه  ی مدل مث این قبلنادرس میکردیم اسمش بود تاروپود همچین چیزی

اها که اینطور حالا اگه کسی تو فامیل اگه هنرش خوبه اگه خواستی درست کنی بگو بیاد کمکت.راستی موقع میخ کوبیدم خیلی صداش وقیحه😑😑😑😑😑سرسام میگیری

بامن نپر لپر میشی لب تر کنم پرپر میشی🥴🥴🥴😅😅😃
من دوس دارم یه دیوار از  اتاقم پر از قاب عکسای خودمو و عزیزام باشه.تو فیلما دیدم.خیلی دوس دارم

من هم ی دیوار اتاق خابمونو کلا عکس کردم عکسای پسرم خودمو همسرم مناسبت ها یا قبل رفتن عروسی ها ی اتلیه میریم همیشه

2738
اها که اینطور حالا اگه کسی تو فامیل اگه هنرش خوبه اگه خواستی درست کنی بگو بیاد کمکت.راستی موقع میخ ک ...

😂😂😂😂

مرسی واقعا وجود یکی مث تو توی همه تاپیکانیازه❤

هرچی خدا بخواد