2726
عنوان

گزگز دست

115 بازدید | 13 پست

سلام دوستان ی هفته پیش ی خبر خیلییییی بدی شنیدم و از اون روز گزگز دست و پا دارم و احساس سنگینی قلب دارم و کلا خیلی اهل حرص و جوشم .میخوام بدونم این گزگز خطرناکه؟تاحالا کسی تجربه کرده ممنون میشم اگ راهنمایی کنین .زبونم لال میترسم چیز خطرناکی باشه.

تجربه که نه ولی از اعصابه

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدنت واکنش نشون داده برو مغز و اعصاب درست میشه اگر خیلیه

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
2728
توروخدا ام اس نگینا ...فوبیای شدید این بیماری دارم😥😥😥😥

بالخره بگم یانه.والا منم فوبیاشو داشتم.۲۳سالمم هس خودمم راغب نیستم داشته باشم😞.یکی از علایم خودمو گفتم .دکترم بری میفرستت ام ار ای✋✋

عزیزم منم از بعد ازدواجم اینجوری شدم...هر بار که دکتر رفتم بهم داروی کم خونی دادن...خیلی کم تاثیر داشت...جدیدا بخاطر مشکلات زندگی با شوهرم میرفتیم پیش مشاور...و من تموم مشکلات بین خودمو و شوهرمو به مشاور گفتم و انقدر اعصابم به خاطر مشکلات ضعیف شده بود که هر بار پیش مشاور فقط گریه میکردم..باورت نمیشه اما از همون روز گز گز دستام کاملا برطرف شده...میدونی چرا؟ چون بس که غصه هامو میریختم تو خودمو و تو سه سال ازدواجم به کسی نگفته بودم و همش خودخوری میکردم..اینا همش نشونه مشکلات و تنش های عصبیه...اگه میخوای دستات اروم شه باید اعصابتو اروم کنی 

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
مغزاعصاب بایدبری....نترسیا من msدارم اینجوریم الان

علائمت چیه؟ بجز گز گز

اول چجوری فهمیدی؟؟

استرسی بودی؟

توروخدا راهنماییم کن

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍