2733
2734
عنوان

حجاب

| مشاهده متن کامل بحث + 1492 بازدید | 161 پست

اگ واقعا واست مهمه اون چند تار مورو هم بزار تو حالا اگ نمیخای چادر نپوش ولی این حرفایی ک میزنن ک سخت نگیر و دلت پاک باشه و خدا به این چیزا گیر نمیده اینا همه گول زدن خودمونه 

خدا صراحتا گفته واااجب دیگ از حرف خدا ک بالاتر نداریم

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
خدا نگفته چادر مشکی سر کن اابته با احترام به چادریای عزیز

خدا گفته حجاب کامل داشته باش جوری که برجستگی های بدنت معلوم نباشه فکر نمیکنم چیزی به جز چادر بتونه در این حد آدمو بپوشونه

راه ظهورت را بستم ... قبول‌ خدا را چه دیدی شاید قرار است حُرِّ تو باشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدا گفته حجاب کامل داشته باش جوری که برجستگی های بدنت معلوم نباشه فکر نمیکنم چیزی به جز چادر بتونه د ...

نه این فکر شماست!

این طوری فکر نکن

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2731

منم موهام بیرونه البته خیلی حجاب دوس دارم...منتها دارم کم کم اینکارو انجام میدم میدونم اگه یهو حجاب کنم ممکنه یهو باز مثه قبل بشم....منم رنگ شاد میپوشم ....

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
چادر ک خودش مشکیه عزیزم 

روسریم ک معلومه رنگ شاده مانتو زیرشم خوب... 

من برا دل خودم میپوشم نه برا نشون دادن تیپم به دیگران

راه ظهورت را بستم ... قبول‌ خدا را چه دیدی شاید قرار است حُرِّ تو باشم
2738

خدا حتی به نمازهای ما هم نیاز نداره ما هستیم که به اون محتاجیم و وقتی نماز میخونیم یعنی مطیع خدای مهربونیم و دستوراتش رو انجام میدیم و قبولش داریم .خب تو قرآن و احکام دینی که قبولش داریم حجاب برای امنیت و اهمیت به زن و شناخته شدنش به حیا و عفت داریم که حجاب باید رعایت بشه و معاشر الله هست. یعنی حجاب چسبیده به دین اسلام و ازش جدا نمیشه.... زمانی که نماز می خونی یعنی خدا رو دوست داری. کسی رو که دوست داری هر کاری براش میکنی و هر کاری ازت بخواد انجام میدی خدا مولا و سرپرست و خالق ماست از ما میخواد حجاب داشته باشیم و تار مو مون هم دیده نشه قطعا خدا اعلم هست و صلاح ما رو بهتر میدونه ...پس باید به خواست خدا احترام بزاریم و مطیع خدا باشیم❤

حالا که شما میگی چشم مثل شما فکر میکنم

شمایی که بلد نیستی تبادل نظر کنی ،لطفا ریپلای نکن عزیزم

مگه من شما رو ریپلای کردم ،که جواب دادی

افکار شما به من ربطی نداره

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

خانما من چند ساله چادری شدم با این حال خیلی وقتا میبینم مردا به ادم نگاه میکنند و ناراحت میشم

اون موقع ها که مانتویی بودم زیاد ارایش نمیکردم یه بار کردم یه مسیریو تاکسی گرفتم راننده به زور میخواست با من حرف بزنه هی سوالای مختلف میپرسید از تو اینه

که اخر یه کار کردم خفه شد

من سوالی که داشتم خانمایی که خیلی باز میپوشند و تیپ میزنند مردا بهشون گگیر نمیدن؟ ذهنمو مشغول کرده

نگاهشون براشون چندش اور نیست؟ 

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
خانما من چند ساله چادری شدم با این حال خیلی وقتا میبینم مردا به ادم نگاه میکنند و ناراحت میشم اون م ...

من وقتی موهام بیرون بود مزاحمت و متلک داشتم ولی الان چادر ندارم اما موهام دیده نمیشه مانتوهامم بلنده خیلیی خیلی کم شده

خدایا شکرت ...  
2706