2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من فک کنم بدتره  یه پرستار جوون دیگه هم کشته شد

اوناهم کلی کشته داشتن واکسن ایننم درست میشه تب وتابش فرو کش میکنه میره بعد چند سال دیگه یه ویروس جدید میاد تا بوده همین بوده

اگرپیوسته بگی اتفاق بدی خواهد افتاد شانس پیشگو شدن رو پیدا میکنی
تا آخر سال ۲۰۲۰ میلادی ۷۰ درصد آدمای زمین کرونا گرفتن

😨😨😨😨  

عجب آمار خفنی

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
منبع حرفتون؟

یه نفر مثل این کاربر باشه واسه نابودی کل نی نی سایت و خانومای استرسی و دهن بین کافیه

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

من آسم دارم بابام ناراحتی ریه مامانم قلب دیابت فشار آسم مادر شوهرم آسم دارم میمیرم از نگرانی خدایا خودت رحم کن به مردم از همه بیشتر نگران بچه هامم😭😔😔😢😢😢

میگن چوب خدا صدا نداره،الهی یه روز صدای شکسته شدن قلب دخترش و ببینه ،کسی که تو رو ازم گرفت😢😢😢
2738
من آسم دارم بابام ناراحتی ریه مامانم قلب دیابت فشار آسم مادر شوهرم آسم دارم میمیرم از نگرانی خدایا خ ...

توکل کن به خدا

ما.هم اینطور مشکلاتی داریم

صبحتونو با انرژی مثبت شروع کنین😍😍

یه نفر مثل این کاربر باشه واسه نابودی کل نی نی سایت و خانومای استرسی و دهن بین کافیه

بعد میگن ادم آزادی بیان نداره وچرا کرونا تو این سایت فیلتره واین حرفا

💜خدابامن است💜خوشحال میشم مهمون پیجم باشی😍    sheri.life_style 
بعد میگن ادم آزادی بیان نداره وچرا کرونا تو این سایت فیلتره واین حرفا

بخدا

خیلی از خانوما استرسی هستن

خیلی هاشون باردارن

خدا خودش بهشون کمک کنه

دیشب متخصص عفونی تو تی وی گفت چند وقت دیگه این ویروس از بین ميره ولی هرسال این موقع باید منتظرش باشیم مثل آنفولانزا

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
من آسم دارم بابام ناراحتی ریه مامانم قلب دیابت فشار آسم مادر شوهرم آسم دارم میمیرم از نگرانی خدایا خ ...

بچه ها تا الان نگرفتن اگرم بگیرن خیلی خفیف مبتلا میشن خطر جانی نداره براشون برا کسایی که سنشون بالاست خطرناکه

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
دیشب متخصص عفونی تو تی وی گفت چند وقت دیگه این ویروس از بین ميره ولی هرسال این موقع باید منتظرش باشی ...

چکار کنیم خب؟

الان هی استرس داشته باشیم

کی میره و کی میاد؟

فقط رعایت کنید دیگه

2706