2726

سلام 

می شه لطفا صادقانه جواب بدید و لطفا لطفا بدون هیچ گونه تعصبی جوابم را بدید لطفا فکر نکنید من ضد مادرشوهرم خیلی هم مادرشوهرم را دوست دارم فقط برام سواله واقعا چرا به عروس هاتون تیکه می اندازید ؟ یعنی نمی خوام مقصرتون کنم می خوام بدونم چه احساسی دارید وقتی عروستون را می بینید . لطفا حقیقت را بگید لطفا توهین تلقی نکنید همتون عزیز هستید 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 

از کرمشونه

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😅 عروس جون بذار خودشون بیان بگن 😃🤣

😁😁

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
فكر كنم آره عروس و جاري و خواهرشوهرن همه 😁

خوب پس خواهرشوهرها بیان بگن آنها خودشون یه پا مادرشوهرند 😅

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا خودت انتقامم را با عروس دومشون بگیر خیلی ناراحتم 
چشم دیدن عروسایی خوبشون ندارن

خوب اخه چرا ؟ می خوام ببینم چه حسی توشون ایجاد می شه که اینطوری می شن ؟ چون من اصلا اهمیتی برام نداره همسرم سمت مادرش بره ولی فکر کنن برعکسش مادرش زیاد خوشش نمی اد 

🤣 🤣 🤣

مگه دروغ میگم اخه

من خودم ی عروس خوبم

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی پسرم ۳۹ هفته و۵ روزش بود ک قلبش برای همیشه وایساد😭😭
2706