2726

خانوما تصمیم دارم پزیرایی رو امروز تمیز کنم بگین ازکجاشروع کنم؟؟؟ اصلن چیکارکنم؟ من سال اوله ک دارم توخونه خودم خونه تکونی میکنم دست تنهاهم هستم کسیو اینجاندارم کمکم کنه پس شمابگین ازکجاشروع کنم و چجوری شروع کنم😢😄😄😄😄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اول از بالکن شروع کن ...بعد اتاق خواباااا بعد سالن اخرم اشپزخونه...اخه از وسط خونه شروع کنی وقتی اتاق خواباتو تمیز کنی هی میخوای بری اشپزخونه و وسیله برداری شاید دست و پات خاکی باشن هی باس از وسط سالن رد بشی

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

پرده هارو باز کن

سقف و دیوارا و پنجره هارو تمیزکن

بوفه و کمد و هر چی داری تخلیه کن تمیز کن 

زیر فرشارو تمیز کن تی بکش

پرده هارو نم دار وصل کن

هر چی درز و گوشه کنارا هست گردگیری کن

اول از بالکن شروع کن ...بعد اتاق خواباااا بعد سالن اخرم اشپزخونه...اخه از وسط خونه شروع کنی وقتی اتا ...

اهان   ببینید من اتاق خابامو تمیز کردم میخوام پزیرایی رو شروع کنم ولی نمیدونم چجوری تمیزش کنم وسیله هامم جمع کنم چیکارکنم اصلن😐

2706