2737
2734
عنوان

دوستان بیاین گند زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 26 پست
خواهر همشو 😐

خواهررررر گند زدی 😂

زنگ بزن قالیشویی🤗

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیییی روزگار عجب غلطی کردما اخه کی فرشی که ۱۰ماهه انداخته رو میده قالی شویی 😢😢😢😢😪💔

خب میخوای کلا رو فرشی کن واسه عید بزار پاخور بگیره خراب هم نشه 

یا بنداز بیرون خشک شهه بعد دوباره با نسبت صحیح آب و شامپو فرش بساب بزار زردیش بره 

میتونی از اسپری سیف مخصوص فرش و مبل استفاده کنی 

گلاب به روت بچه بالا زده بود فرش زرد شده بود نمیرفت با هیچی فرش هم چند ماهه خریدم 

سیف زدم دستمال کشیدم بعد روش پارچه انداختم که آبش رو بگیره کاملا سفید شد😃

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
هیییی روزگار عجب غلطی کردما اخه کی فرشی که ۱۰ماهه انداخته رو میده قالی شویی 😢😢😢😢😪💔

فرش های من سرمایه ان 6بعد خرید دادم قالیشویی چون بچه کوجیک دارم چندباری روشون خرابکاری کرد الانم رو هر فرش یه پتو انداختم تا تمیز بمونن. کلا فرش رنگ روشن خیلی دردسر داره

2738