2733
2734
عنوان

دوستان بیاین گند زدم

432 بازدید | 26 پست

فرشمو یک سالم نمیشه انداختم رنگشم روشنه  یه کوچولو کثیف بود گفتم شامپو فرش بکشم انگار زیاد کشیدم 😪😪😪حالا زرد شده دوروزه خشکم. نمیشه چه کنم حالا 😔😔😔😔😢

دوباره شامپو فرش بزن بکش زردیش رفت سشوار بگیرخشک کن

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خسته نباشی دلاور😁🙋🏻‍♀️

🙃﮼خداوندا                                                                           ﮼این‌‌یک‌دعا‌نیست‌یک‌خواهشه                         ﮼مهربانی‌ رابه قلب های مابرگردان
2738
۱۲متری رو چقدر سشوار بگیرم 

همش و زدی؟؟؟؟؟؟؟تو که گفتی یه لکه 

پس بده قالیشویی

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
دوباره اون یه تیکه رو بکش وقتی پاک شد فرش وبلند کن زیرش یه چیزی بزار هوا بره وگرنه باز زرد میشه

کولر روشن کردم با دوتا پنکه 😐😐 ببینم چی میشه به نظرت بدم قالی شویی بگم فقط اب بکشه ؟اخه روش که راه بری پام لیز میشه انگار هنوز کف مونده توش 

2706