2733
2734
عنوان

وای چ خواب بدی دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 253 بازدید | 21 پست
تازه عید عقدمه ارزو دارم

بابا من که نگفتم دور از جون فوت میشی گفتم شاید رویای صادقه دیدی ساعت چند خواب دیدی؟؟؟؟

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
بابا من که نگفتم دور از جون فوت میشی گفتم شاید رویای صادقه دیدی ساعت چند خواب دیدی؟؟؟؟

ساعت ۶ونیم

خواهشا اگه امضامو خوندی دعا کن ک بمیرم از زندگی خستم خیلــــــــــی خسته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیززم هر خوابی تعبیر نداره بسته به شرایط و زمان بعضی خوابا تعبیر میشه

ولی تعبیر هم بخوای این خوابو بکنی دیدن خواب مردن هیییچ وقت به مرگ تعبیر نشده 

شاید تا اون تاریخ ی کاری میخوای انجام بدی

یا ی فکری داری منتظر ی چیزی هستی که تو اون تاریخ برات اتفاق میافته

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی..💏
2731
ساعت ۶ونیم

زیاد به مرگ فکر میکنی اما تو ناخودآگاه خودت اخبار های چند روز پیش رو ذهنت تاثیر گذاشته 

ساعت ۶و نیم خواب شیطانیه یا معنادار هست  بنظرم صدقه بده شیطانی که بی معنیه معنادار باشه میشه عمر طولانی 

رویای صادقه نیست انقدر استرس و اضطراب نداشته باش

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
ساعت ۶ونیم

تعبیر خواب مرگ خیلی خوبه